Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Nagyon ingerléke...

Mi van velem? Nagyon ingerlékeny vagyok mostanság.

Figyelt kérdés
Mindig is egy lobbanékony természet voltam, de mostanában egészen apróságokon is képes vagyok úgy felmérgelni magam, hogy úgy érzem,majd szétrobbanok. Az egész akkor kezdődött,mikor még az előző munkahelyemen dolgoztam, pultosként.Állandóan nagy volt a pörgés,mindig sok ember volt,1000 felé kellett figyelnem,persze egyedül, s ezt napi 16 órában. Előfordult, hogy hétvégenként(3-4 alakalom) speeddel tartottam magam "formában", különben menet közben összeestem volna a fáradtságtól. Ez persze nagyon kikészített lelkileg és fizikailag is. Párommal sokat veszekedtünk ez miatt-amit nagyon sajnálok,végül rábeszélt,hogy hagyjam ott a helyet. Állandóan feszült voltam a korán kelés miatt, az idegesítő és kellemetlen vendégtől. Már egy hónapja nem dolgozom ott,otthon vagyok(azóta nem speedeztem),mégis még néha feszülten érzem magam. Azóta heti 2-3x alszom délig,mint ahogy az korábban tettem,mikor szabadnapos voltam. Mintha attól félnék,hogy már megint nem lesz időm kialudni magam. Itthon nincsenek idegesítő vendégek,csak a szüleim és a párom,mégis úgy tűnik,hogy mintha ők is minden megjegyzésükkel engem akarnának szekálni. Szóval olyan, mintha a munkahelyi stresszt haza hoztam volna. Legjobban az fáj, hogy sokszor amikor épp ebbe a feszült napokba vagyok, tök normálisan szólnak hozzám a családtagjaim,én mégis felkapom a vizet,de csak később látom be,hogy én reagáltam túlon-túl a dolgot.
2010. dec. 1. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A stressztől és főleg a speedtől, az idegeid ingerlékenyebbek lettek. Ezen lehet segíteni, magnézium az ami ilyenkor segít, ha lehet a magnéziumot esetleg b6 vitaminnal kellene kombinálni, mert akkor jobban hat, van az a magne b tabletta. Bár a magnézium pezsgőtablettában több magnézium van, kb 3 doboz pezsgőtabletta után rendben leszel.
2010. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam én is pár hónappal ezelőtt.Enyhén depressziós lettem.Valóban a magnézium is nagyon jó,én viszont Frontin-t szedtem napi egy tablettát.Ha van időd sportolj.Esténként menj el futni,vagy ha van kutyád,akkor vidd el sétálni pároddal.Sokszor a természetes dolgok,is nagyon hatékonyak.Rajtam ez segített.
2010. dec. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!