Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene nekem?

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Kész vagyok. Bevallom, hogy segítségre van szükségem. 17 éves erdélyi lány vagyok, aki egy évig anorexiával küzdött. Most 65 kg-osan a 163 cm-hez mértéktelen evészavarban szenvedek. Járok pszichiáterhez és pszichológushoz, de az étkezési szokásaim egyre romlottabbak. Ki tudna segíteni nekem?

2015. júl. 7. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A pszichológus és a pszichiáter nem mondd semmi okosat?

Amúgy ha szedsz gyógyszereket, akár annak a mellékhatása következtében is alakulhatott ki evészavar.

2015. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, hogy tudok-e segíteni; sajnos a legnevesebb, legprofibb szakemberek sem tudják egyből megítélni: tudnak-e érdemben segíteni, vagy sem.

De szívesen elbeszélgetnék veled, s talán tanácsokkal is szolgálhatok. Nem egy embernek segítettem már hasonló téren.

Ha gondolod, írj privátot.

18/F

2015. júl. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!