Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a tipikus lefolyása...

Mi lehet a tipikus lefolyása egy viszonylag rendszeres amfetamin fogyasztó napjának, hetének? Mik azok a jellemző tünetek, ami alapján nagy bizonyossággal fel lehet ismerni, hogy fogyasztóval van az emebernek dolga?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki szerintem fogyasztó, de nehezen tudom megitélni mennyire az, illetve hogy éppen lejön a cuccról vagy épp rámegy. Az érdekelne, hogy mikor jellemző, hogy baromi tudatos, határozott és ami korábban bántotta pl. lelkileg, azt totál nem érdekli, mikor van az, hogy pont az ellenkezője, azaz nagyon lelkizős lesz és bujós, érzelmes. Mikor van az, hogy egyik cigit gyújtja a másik után, vag az hogy folyamatosan édességet eszik és még telefonálás közben is csámcsogva beszél. Mikor van az, hogy harapdálja a száját és mikor az, hogy hosszú másodpercekig elbambul. Illetve mikor van az, hogy nem kivánja egyáltalán az alkoholt és mikor az, amikor már/még képes inni.

Én ezeket a tüneteket tapasztalom rajta, de segítene sokat, ha tudnám, hogy ezek tényleg tünetek, illetve hogy éppen rámegy vagy lejön róla.

Köszönöm, aki használható infóval segít.



máj. 24. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy egzakt tudomány, nem fogok tudni belőni, hogy épp “rámegy vagy lejön”.

Amiket felsoroltál, az egy normál ember tulajdonságai is lehetnek.

Egyszerűen csak beszélj vele tippelgetés helyett.

máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Lehetnek persze normál tulajdonságok, de itt nem azok. Állandóan visszatérő, ismétlődő tulajdonságok ezek és egyértelműen annak fûggvénye, hogy épp hol tart. Vannak persze egyebek is, nem mindent soroltam fel, mert pl. sejtem, hogy a 2 napos egyhuzamban alvás az akkor van, amikor már lejött. Azért lenne fontos megértenem, tudnom ,hogy hol tart, mert akkor a hosszú alváshoz viszonyítva látnám, hogy pl. meddig tiszta. Nem találkozom vele minden nap. És beszélni vele erről nem lehet, baromi ügyesen hárít, tagad.
máj. 24. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenebe.
máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy annál fontosabb nekem, nem szabad hagyni, szeretnék segíteni. Csak fel kellene tudnom mérni, mennyire van rajta, mennyit tiszta, mekkora a “baj”.
máj. 24. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rajta segiteni. Ezt felejtsd el. Egy fuggon se lehet segiteni, csak ha o eljut egy pontra es valoban le akarja tenni.
máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, olvasd el még egyszer az 1-es választ. Nem fogsz tudni felmérni semmit, mert ez nem így működik.
máj. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tudatos, jókedvű, határozott stb. akkor rajta van, amikor bújós érzelmes, az már a lejövő. A 2 napos egyhuzamban alvás akkor van, amikor már lejött a cuccról, vélhetően előtte nem aludt egyáltalán, ezért ilyenkor bepótolja a szervezet. A csokizabálás is utána van. amikor rajta van, nem kíván enni semmit.
máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!