Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szorongáscsökkentők...

Milyen szorongáscsökkentők vannak tizenévesek számára?

Figyelt kérdés
Tizenéves serdülőknek milyen szorongásoldó adható? Gyermekorvos/gyermekpszichiáter fel fog írni vajon ilyen antidepresszánst? Ezekről tudom, hogy 18 év alatt veszélyesek.. gyermekorvos is vajon felír ilyet? Pszichoterápia mellé lenne, ha úgy véli az orvos, hogy szükséges a gyógyszeres kezelés is mellé. Vannak ilyen enyhébb szorongáscsökkentők? Amik nem olyan veszélyesek? De nem is gyógynövényes, azok nem igen váltak be eddig.

2015. júl. 8. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sport, jóga...

De teljes gőzzel!

2015. júl. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek. Az orvos megvizsgál, és ír neked, ha úgy ítéli meg.
2015. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos az ide már kevés...

#2 Tudnál példákat mondani konkrétan ilyen szerekre?

2015. júl. 8. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek többnyire addiktívak, úgyhogy szerintem nagyon ne akarj ilyet szedni. Én olyan agorafóbiával küzdöttem, hogy az utcára nem mentem ki 17 évesen, egy szem gyógyszer nélkül tartok most ott, hogy egyedül intézem a dolgaimat. Ha gondolod írj privátot.
2015. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!