Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, hogy így hat rám...

Normális az, hogy így hat rám egy zene?

Figyelt kérdés

Mikor hallgatom sírógörcsök jönnek rám, hol beleboxolnék valamibe, hol meg úgy elgyengülök, hogy nem bírok állva maradni. Érzem hogy fáj, szorít a mellkasom és remeg a kezem. Összeszorul a gyomrom....

És mindig ez van ennél a számnál. És mikor vége van úgy érzem magam mint akit megöltek.

Normális ez?



2015. júl. 11. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok ezzel. Nálam is vannak sírógörcsök, annyira beleélem magam. Gyakran emelkedett, "dicsőséges" érzéseim is vannak és libabőrös leszek. Sokszor megemelkedik az adrenalin-szintem is, és olyankor izgatott leszek.
2015. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én inkább olyan gyötört és haragos leszek. Remeg a hangom is és ordítani lenne kedvem...

És megsemmisülök mikor vége. És ennél a számnál mindig ez van. Elég ijesztő ahogy remeg a testem miközben hallgatom...

2015. júl. 11. 11:45
 3/7 Titusztitusz ***** válasza:
96%
Persze...Normális a dolog...Arrol van szó amúgy, hogy valszeg meglehetősen érzelmi beállítottságu vagy úgy álltalában...Ezért hat rád ennyire erősen némely zeneszám..
2015. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Melyik zene ez?
2015. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2015. júl. 12. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A zene és a hatása kapcsán egy cikk. [link]
2021. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!