Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menjek el pszichologushoz?

Menjek el pszichologushoz?

Figyelt kérdés
Kb ket honapja kezdodott hogy van amikor elkezdek sirni eszembejutnak az emlekek altalanosbol hogy mennyit csufoltak rosszul alszom, egesz nap csak zenet halgatok probalom kizarni az embereket, a csaladomat. A csaladommal sosem volt tul jo a kapcsolatom, de mostanaban egyre rosszabb egyszeruen nem erdekelnek utalok veluk lenni nem erzek irantuk semmit. Amikor megbantottak tobbszor megvagtam magam a csuklom es a combom mar tele van vagasokkal sokszor gondolok az ongyilkossagra hogy hogy olnem meg magam. A sulibol egy emberrel vagyok joban nincsenek barataim senki akit kedvelnek felek veluk beszelni, felek hogy ha megismernenek megutalnanak. Szerintetek elkene mennem pszichologushoz?

2015. márc. 16. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem menj,sokat segíthet.Tudom a vagdosás egyfajta lelki fájdalom kifejezés,levezetés,de gondolj bele,ha kikerülsz ebből az állapotból,mennyire bánni fogod hogy maradandó sebeket okoztál magadnak!A rossz emlékeken próbálj túllépni,gondolj arra hogy ezt a sok dolgot már magad mögött hagytad,már nem vagy azokkal az emberekkel,már nem bánthatnak!Alvás előtt igyál citromfű teát próbaképpen,állítólag jól altat:) (én is eléggé rossz lelki állapotban vagyok,rosszul is alszom :S,de azt hallottam ez jó rá).Hány éves vagy?Gondolom középiskolás,szóval még nem láttál sokat a világból,és nem tudhatod mit kerülnél el ha most megölnéd magad.Én is vágyok arra,hogy egyszerűen eltűnjek,ne érezzek semmit (úgy értem Tényleg semmit,a mostani üres vagyok érzést nagyon utálom),csak egy mély álomba akarok szenderülni,de mindig mondom magamnak hogy jól elvégzem a sulit,lesz munkám,és megpróbálom majd a szépet látni az emberekben,az életben.Fontos,hogy ha találsz egy olyan embert,akinek hasonló problémái vannak,inkább próbáljátok megoldani egymás baját,ne essetek bele abba a hibába,hogy egyre mélyebbre külditek a másikat a szomorú gondolataitokkal :'(.Mit szeretsz csinálni?Rajzolni,állatokkal foglalkozni,zenélni,olvasni!Keress rokonlelkű embereket,fel tud dobni pl ha a kedvenc Marvel szuperhősödről tudsz ömlengeni egy emberrel:).


Ha van kedved privit írni,és esélyt adni egy 13 éves lánynak,hogy segítsen,akkor írj!:)

2015. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!