Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha pánikbetegként...

Mit tegyek, ha pánikbetegként pánikolok a gyógyszertől is?

Figyelt kérdés
Lehet furán tettem fel a kérdést, de nem merek nyugtatót se bevenni, mert félek a mellékhatásoktól, ha beveszem attól pánikolok, hogy valami bajom lesz tőle. Viszont a pánikbetegségem is nagyon durva, a pszichológusom és a pszichiáter is enyhe nyugtatót ajánlott, legalább egy időre.
2015. júl. 12. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
De, ha beveszem a nyugtatót teljesen ráparázok a dologra és beképzelem magamnak az összes durva mellékhatást
2015. júl. 12. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemolvasom el a mellékhatásokat csak ugy tudom szedni a gyógyszereket, pánikbetege lettem ujból, már örültem,hogy évek után vége lett, de nem, amugy ugyan az van velem is máris minden előjön rajtam, hipohonder vagyok ugyh elég ha meghallanom valami betegséget és egy héten belül már abba fogok szenvedni, szoritokneked szerintem ne olvasgasd a papirokat csak ved be a dilibogyot es lesz ami lesz
2015. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bírom az ilyet. Tudja, hogy kamu a parázása, de attól még parázik. Kicsit paradox személyiségzavar.
2015. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tudja, hogy kamu a parázása, de attól még parázik."


Sajnos az két külön dolog, hogy az ember mit érez és mit gondol az eszével. Nekem elvileg nincs semmi komoly pszichológiai bajom, de én is szoktak lenni olyan érzéseim, amikről a józan eszemmel tudom, hogy alaptalanok. Örülj, ha neked az érzéseid is mindig racionálisak, szerintem a kisebbséghez tartozol.

2015. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 as legyenek pánikrohamaid tudd meg mennyire jó érzés az
2015. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem beszéld meg ezt is a dokiddal, mert hiába irom hogy nem kell még ettől is félni, attól még sajnos félni fogsz.
2015. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!