Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megszállotság, létezhet ilyen?

Megszállotság, létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Kb.fél éve kezdődöttek a hang hallások,mikor úgy gondoltam hogy több személyiségem van amit a pszichiáterem sem tudott eldönteni hogy tényleg multi vagyok -e.

Mindig fejen belül hallom a hangokat,van egy női és 4 férfi hang.

Általában beszélek a hangokhoz és ők pedig válaszolnak vagy kommentálják a gondolataimat.

Voltam kórházba is de nem tudták megállíptani mi bajom lehet ezért organikus hallucinózist és szkizoaffektív + bipoláris zavart írtak a zárómba.

Sok a kiesett idő,képtelen vagyok visszaemlékezni dolgokra,emelett ha stresszes helyzetbe kerülök mintha kiugranék a bőrömböl és jönne valaki más,aki tudom hogy nem én vagyok mert akkor kívűlről szemlélem magam.

Kapok injekciót és tablettát is,mindkettő antipszichotikus hatású,de a belső világba lévő párbeszédek mégis megmaradnak.



2015. júl. 18. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem hogy szedd a gyógyszereket amiket kiírtak és ha használnak akkor beteg vagy,de ha nem veszel észre javulást vagy más problémád van,vagy tényleg megszállott lehetsz.Kívánom h gyógyulj meg,senki és semmi nem lehet fontosabb önmagadnál harcolj szeresd önmagad!
2015. júl. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!