Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus tudja gyógyítan...

A pszichológus tudja gyógyítani a pedofil hajlamot? Mármint megszüntetni.

Figyelt kérdés
Sosem akarnák ártani egy gyereknek se viszont vonzanak szexuálisan ami hát egyértelműen beteg dolog és a kérdés egyértelmű meg lehet szüntetni ezt a vonzódást vagy csak annyit tehetek hogy elfojtom magamban?

2015. júl. 18. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal ki lehet beszélni és feltárni az okokat, hogy miért vonzódsz gyerekekhez.Az okok megtalálása és feldolgozása után jó esély van, hogy a korodbeliekkel tudj minőségi kapcsolatot teremteni. Vigyázz, nem 2 hét alatt oldódik ez meg, sok munka szükséges hozzá a részedről is. Kitartást és sok sikert!
2015. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az okokat fel tudja tárni és terápiát is tud alkalmazni amivel kezelheted. Egy próbát megér.
2015. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a pedofil hajlam nem genetikai dolog, szóval amikor megszületsz nincs benned hogy majd az leszel. Sokkal inkább az életed alakulása hozza így, ami pedig azt jelenti, hogy a terápia változtathat rajta. De tényleg nem lesz egyszerű feldolgozni az okokat amik ide vezettek, viszont ha sikerül akkor teljesen normális egészséges párkapcsolatod lehet. Az egy nagyon jó dolog, hogy felismered a problémát, és változtatnál, ez az első lépés minden mentális problémánál.
2015. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 18. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Egyetlen pedofil sem akar ártani a gyereknek. Sőt, csak csupa jót akar nekik ( de leginkább magának). Nem is értem, az emberek miért gyűlölik őket annyira. Még a börtönben is ezt tartják a legalja bűntettnek. Szóval nagyon ügyelj, ha ilyen hajlamod van, hogy időben menj orvoshoz, mert ha egy szülő elkap, kivágja belőled.
2015. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
5-ös, csak az ostoba, szűklátókörű, erőszakos természetű emberek gyűlölik őket.
2015. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6,5 most nem tudom eldönteni hogy komolyan gondoljátok vagy csak szarkasztikusak vagytok.
2015. júl. 20. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Az 5-ös szarkasztikus volt, én pedig (6-os) komolyan írtam.
2015. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom , hogy régi kérdés , de most mégis válaszolnék rá. Az én nagybátyám oldaláról ismerem a pedofil hajlam minden rezdülését és az a helyzet , hogy ez egy agyi elváltozás ezt nem lehet pszichológussal gyógyíttatni ő is volt csomószor de semmit nem segített neki csak előtört belőle , hogy rossz ember és , hogy nem akar éni. Szerintem érdemesebb lenne pszichiáterhez fordulni.(Mondjuk arról nincs tapasztalata neki sem-és nem is lesz még egy jó pár évig)
2016. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!