Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki hasonlóan mint én?...

Van valaki hasonlóan mint én? Mi baj lehet velem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és szinte egyáltalán nem érdekelnek azok a dolgok amik a korombelieket. Nagyon hiányzik a gyerekkorom úgy kb 12 éves koromig. Szinte minden nap eszembe jut, mostanában álmodtam is arról, hogy még általános suliba járok. Tudom már sosem jönnek vissza azok az idők és ez bánt. Úgy érzem visszamaradott vagyok amiatt Pl mert még nem költöztem el itthonról, vagy mert nem volt még olyan kapcsolatom amire aztmondanám komoly, viszont csalódni csalódtam (viszonzatlan szerelem). Azóta nem hiányzik párkapcsolat se az életembe.

Eléldegélek így de tudom, hogy ez nem normális dolog és bár vannak kissebb terveim, de ha őszinte akarok lenni magamhoz nem igazán látom a jövőmet sem :(

Tudom hülyén hangzik de ma pl belenéztem a tükörbe és arra gondoltam, hogy csak a külsőm öregszik de a belsőm ugyanaz mint 10 éve. Ez persze nem teljesen így van mert változtam valamennyit, de bolondnak érzem magam hogy ilyenek jutnak eszembe és már kicsit kétségbe esve írtam ide hátha van itt olyan aki hasnoló helyzetben van és esetleg tudna tanácsot adni.

Érdemes lenne pszichológushoz fordulni? Mit tegyek? Esetleg ha tudnátok egy jó könyvet ami hasonló témával foglalkozik azt is szívesen elolvasnám.


2015. júl. 18. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Érdemes, mert nem funkcionálsz felnőttként, sem pedig nőként. Nem normális - bármennyire is vonzó - megrekedni gyerek szinten, teljesen beletorzul a személyiséged, és nem leszel képes normális kapcsolatokat kialakítani, meg dolgozni, ilyesmi.


Felnőtt vagy, 22 éves, élned kell, megélned a napokat barátokkal, társsal (hidd el, találsz, csak keresgélj), nem otthon ücsörögni.

2015. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod! Azért mert egy fiatal nő nem pasizik orrba-szájba, nem jár drogos szórakozóhelyekre, s nem albérletben lakik vadidegenekkel, attól még nem pszichés beteg!!! :)
2015. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!