Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Diszociativ zavar? Skizofrénia...

Diszociativ zavar? Skizofrénia? Mi baja a barátomnak?

Figyelt kérdés
Tehát van egy barátom aki nagyon zárkózott , kedves gyerek csak zárkózott . Persze nem mindig ilyen , volt olyan hogy nem mentem el vele bicajozni és leüvöltötte a fejem hogy hogy képzelem hogy visszautasítom őt . Furcsa volt , másnap megkérdeztem miért volt ilyen , erre azt mondta hogy ő soha nem üvöltene velem , miért tenné . Nagyon gyakori hogy amikor meglát csak néz mélyen a szemembe de nem köszön . Máskor meg már 200 méterröll elkezd kalimpálni . Anyumnak feltűnt hogy más gondolkodása van mint egy normális embernek pl. Azt mondta hogy az apja azért halt meg mert nem a kellö időpontban született , és megbánta hogy megszületett. Egyszer elmentem hozzá és megkértem hogy adjon egy pohár vizet , erre azt felelte hogy még korai meg halnom hogy vízbe folytsam magam . Sok barátom szerint bolond , szerintetek ?

2015. júl. 20. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Most a monitor túloldaláról pár szóból álljunk neki diagnosztizálni? Hát ezt mégsem várhatod el...
2015. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem csak simán nem elégedett sem magával, sem a környezetével és nem alakult még ki az egészséges önképe. Ehhez idő kell és sok tapasztalás.
2015. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi esetre se alapozz a neten, (feltehetően) laikusoktól kapott "diagnózisokra".
2015. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!