Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerülnek a magán...

Mennyibe kerülnek a magán pszichiáterek\pszichológusok?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon, aki rendszeresen fel is keresi őket. Én csak ambulánsan járok pszichiáterhez, de nem vagyok megelégedve egyik orvossal sem. Túl sokan vagyunk, észreveszem rajtuk, hogy csak zavarjuk már le az egészet. Gondolkodom, hogy felkeresek egy magán dokit.

2015. júl. 21. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A hatékony terápia minimum (!) heti egy alkalom! De heti kettővel lehet igazán haladni. A havi egy az kb. semmit nem ér.
2015. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Én havi egyszer jártam, de rendbe jöttem.
2015. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Katali28 válasza:
Én is voltam már többnél,és igazad van,hogy nem igazi az érdeklődésük,viszont kettőt tudok neked ajánlani,akikhez rendszeresen járok,(az egyikhez sűrűbben,de csak,mert ő itt van abban a városban,ahol én lakom,a másik,kicsit messzebb)Hozzáteszem ingyenes mindkettő,de mindent elmondok,amit tudni szeretnél,ha tényleg érdekel,és szükséged van rá,csak privátban írj légy szíves!Üdv.
2015. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Pesti vagy?

Pszichológus van TB-re is a SOTE-n, a Tömő utcában. Mielőtt magánba mennél, szerintem egy próbát megér. Ha nem jön be, még mindig ott a magánrendelés.

Amúgy privátban tudom ajánlani egy volt tanáromat, csak nem vagyok biztos benne, hogy ő magánban is dolgozik-e. (Kórházban biztosan dolgozik.)

2015. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!