Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, vagy mi ez?

Depressziós vagyok, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Hétfőn hazajöttem egy fesztiválról és azóta furán érzem magam, rossz kedvem van, nincs kedvem szinte semmihez, picit talán szétszórt is vagyok.Azt szeretném kideríteni, hogy mi lehet ez és mit tehetek ellene?Lehet, hogy a fesztiválon 5 nap alatt elfogyasztott "dolgok" hatása?
2015. júl. 30. 17:43
 1/5 anonim válasza:
Amennyiben, a "dolog" alatt kábítószert értesz, igen, lehet annak a hatása.
2015. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a kifejezetten a "dolgok" hatása? meg mit értesz ez alatt? pia? mert akkor csekély mértékben kell félni tőle. poszt-fesztivál depressziód lehet, ami azért van mert a fesztivál egy külön világ.. ott bent mindenki cigizik, piál, önfeledten táncol, ismerkedik közben amikor kilépsz a területéről 2-3 km arrébb valaki éjszakás épp megy dolgozni.. most megszoktad ezt a pár napot és hiányzik. ez normális.
2015. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha annak a hatása, akkor az kb. mennyi ideig tart, amíg vissza nem áll minden a normális kerékvágásba??
2015. júl. 30. 17:52
 4/5 anonim válasza:
Az enyhe befolyásoltság érzete napokig is fennállhat. Egyéntől függ, hogy meddig.
2015. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fesztivál után pár napig én is ilyen kiégett izé szoktam lenni, de aztán helyreáll a rend.
2015. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!