Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valamilyen stresszoldó,...

Van valamilyen stresszoldó, hangulatjavító tea, ami tényleg használ? Vagy hogy "kapcsoljak ki" végre?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy nagyon stresszes vizsgaidőszakon, majd nyári gyakorlaton, amit gyakorlatilag hullaként csináltam végig. Alig vártam, hogy végre vége legyen és itt legyen a nyár. Ez a 2. szabad hetem, de egyszerűen nem tudok kikapcsolni. Azon stresszelek, hogy mindjárt szeptember és én nem akarom, mert nem akarom megint a 10 hónap hajtást.

Voltam a barátommal azóta színházban, strandon, de egyszerűen ott sem tudtam kikapcsolni. Jövő héten megyünk 1 hétre nyaralni, de én azon bőgök, hogy mire hazaérünk, szinte szeptember és kezdődik minden előről.

A szeretkezéshez sincs kedvem, mert még ott sem tudok ellauzlni, csak az iskolán kattog az agyam.

Mit csináljak, hogy ne szorongjak már előre ennyire az egyetem miatt? :(


2015. aug. 3. 22:36
 1/2 A kérdező kommentje:
És nagyon ingerlékeny vagyok, minden apró dolgon felhúzom magam, plusz alig van erőm bármihez is.
2015. aug. 3. 22:39
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!