Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az öngyilkos...

Mit tegyek az öngyilkos gondolataim ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudok most sem miattuk aludni.:/

Esetleg valaki tudna segíteni? (privátban is akár)



2015. aug. 4. 23:43
 1/6 anonim válasza:
ird le mi jár a fejedben, miféle gondolatok ezek?
2015. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindenki utál, jobb lenne ha nem lennék...

Ilyesmik, de regényt lehetne belőlük írni.

2015. aug. 4. 23:51
 3/6 anonim válasza:
írd. nem baj ha sok van, de jó lenne ismerni mindet
2015. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egész onnan kezdődött ma, hogy utaztam.

Láttam a síneket. Eszembe jutott, hogy rajtuk lenne a helyem, hogy mennyire használhatatlan vagyok.

Egész úton síráshoz közeli állapotban voltam.

Ha még kíváncsi vagy valamire irj privátot.

2015. aug. 5. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre mindenkinek más módszer kell. Mikor én vagyok magam alatt, tartok egy 'magamra figyelek' napot. Ilyenkor csak azt csinálom,eszem ami boldoggá tesz, olyan emberekkel beszélek akiket szeretek. Meg ami nagyon segìt az a zene. Nem tudom hány éves vagy de

One Republic- Counting Stars

Cage the Elephant- Cigarette Daydreams

Blue Oyster Cult- Burnin for you

És aztán ird be youtubba hogy "I take a look at my enormous penis". Engem mindig felvidit, annak ellenére hogy lany vagyok.

És az utsó szerzőjét nem tudom, de ha youtubba beirod megtalálod simán : We could be heroes :)

Aztán vannak jó filmek amiket szeretek ilyenkor megnézni

-Egy különc srác feljegyzései

-Lost (kedvenc sorozatom)

-Bajos csajok (jólvanna nem tudom fiu vagy e vagy lány. De. Akármelyik vagy, a bajos csajokat élvezed majd. Garantálom)

-mmm....nemtom, a kedvenc filmedet.

És ha nem akarsz meghalni, emlékezz miért szeretsz élni; ha pedig nincs ilyen dolog, vegyél egy kutyát. Az tudományosan megállapitottan nyugtato hatású.

2015. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen gondolatokkal szemben az a kulcs, hogy mindjárt az elején, az első ilyen gondolatoknál azonnal olyan más felé kell figyelni, amellyel pozitív gondolatokat tudsz figyelni. Tehát, hogy milyen szépen süt a nap, milyen jó, hogy olyan szépen suhan utazás közben mellettem a táj, pedig egy lépést sem kell tennem, milyen jó, hogy vannak körülöttem emberek, és nem csak egyedül vagyok stb..


A lényeg, hogy azonnal, mihelyt előfordulnak ilyen negatív gondolatok.

Az nem baj, ha nem érzed úgy, ahogyan pozitívan azt gondolod, sőt az sem baj, ha úgy érzed, hogy megjátszod magad. A fontos hogy akarattal pozitív dolgokra koncentrálj, és a kitartás, tanulás révén úgy is fogod érezni magad, ahogyan azt magadnak "bebeszéled".

És egy idő után (ha jó csinálod) arra fogysz rájönni, hogy az élet tényleg szép, csak eddig csúnyának láttad, és akkor "játszottad meg magad", amikor csúnyának láttad.

Ezt akarattal, tanulással, gyakorlással el lehet sajátítani, és működik.

2015. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!