Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem sokáig bírom...

Úgy érzem nem sokáig bírom tovább. Valami gyógymód mégis?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 18 éves lány vagyok. Rengeteg álmom van, amit még sohasem valósítottam meg, mindig csak tervezgetem. Kövérnek érzem magam (kis felesleg van is), emiatt utálok élni. Egyszerűen szörnyű érzés kimozdulni itthonról, hogy nem úgy nézek ki, ahogyan szeretnék. Tudom, minek sajnáltatom itt magam, miért nem kezdek bele a fogyókúrába... azért, mert egyszerűen nincs akaraterőm. Nem tudtok adni valami tippet, hogy hogyan tudok gyorsan (egy hónap vagy max. 2) lefogyni? Rendszeresen sportolok, azzal nincs baj. Mit vegyek be? Tudom a gyógyszerek nem sokat érnek, arra nem is gondoltam. Beteg akarok lenni vagy nem tudom, amitől gyorsan látszódik a változás. Olyanokon járt az eszem, hogy de jó lenne, ha történne valami tragikus esemény, és akkor biztos magam alatt lennék, nem is ennék, és tuti lefogynék (mert nem kellene sokat amúgy). Úgy érzem teljesen megbolondulok már. Félre ne értse senki, én nem CSONTVÁZ szeretnék lenni, mint a mai tinik többsége, egyszerűen egy olyan lány, akinek mondjuk hogyha lesz barátja úgymond "büszkélkedhet" velem... Van egy srác most, minden jó, de neki a csinos csajok tetszenek, tudom, csak épp nem mondja, és emiatt alig merek levetkőzni előtte (nem meztelenre, csak mondjuk egy pólóba :S). Mit csináljak???
2010. márc. 7. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány kilótól szeretnél megszabadulni? Írjál nyugodtan nekem a goldengrace01@gmail.com-ra, személyesen tudjunk beszélni róla, van ajánlatom.
2010. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Beteg vagy. Testképzavarnak hívják.
2010. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Amúgy lehetséges, mert gyűlölöm magam! Kb. 5-10 kg-ot kellene fogynom, és minden tökéletes lenne. Ez a baj, hogy egyszerűen nem bírom magam rávenni!!! :S Annyira gáz, mindjárt jó idő, én meg nem merek pólóra sem vetkőzni. :S

2010. márc. 7. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 5-10 kg-ot kellene fogynod ahhoz,hogy megfelelőnek tartsd magad, az azt jelenti,hogy nem vagy kövér. Ez esetben pedig az előző kommentelőnek van igaza: ez testképzavar - ez pedig már a pszichológia/pszichiátria területe.

Különben egy 18 éves lány akkor is szexi, ha dundus. Ha pedig van egy srác, akivel alakulnak a dolgok, az azt jelenti,hogy neki te megfelelnél ruha nélkül is. Miért mondom ezt? Azért, mert a fiúk látják ruhán keresztül is,hogy a lány kb.hogy néz ki meztelenül. És nagyon sok fiú szereti,ha a lány husika. Az ideális nő kicsit párnás. A zsírpárna nőies, egy párnás nő ölelése pedig sokkal-sokkal finomabb dolog, mint egy csontosé.

(Hihetsz nekem: harmincas évei közepén járó férfi vagyok.)

2010. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! :) Te már érett férfi vagy, de ő még csak 17 éves, neki valamilyen szinte tuti, hogy fontos, hogy a haverjai előtt ne "szégyeljen", nem??? Én gondolom ezt is rosszul? :S Nem vagyok kövér, de látni, hogy van feleslegem, mert az egyik osztálytársam mondta nemrég, hogyha lefogynék, tuti minden pasi engem akarna...
2010. márc. 7. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Az nem jó,ha minden pasi téged akar. Akarjon egy, de az ne akarjon senki mást,csak téged.

Ha nem vagy kövér, nem kell lefogynod. Slussz-pássz.

Ha pedig tetszik neked ez a srác, és te is tetszel neki, nem lesz semmi gond.

2010. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A pasi már tett megjegyzést az alakomra (rosszat persze..:S), és nevettem rajta, de nagyon zavart, szó szerint fájt az igazság, és ezért akarok fogyni, tényleg kell.. meg szeretnék elégedni magammal. :)
2010. márc. 7. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vhogy így vagyok vele 17 éves vagyok és én is így 5-10 kilotol szeretnék megszabadulni, és neekm sincs nagyon akaraterőm:(

Ne légy beteg, az nem jó fogyás lesz, betegség árán nem szabad, próbáld ki, hogy a suliba csak egy zsömlét és almát viszel és próbáld beosztani! Az a legfontosabb hogy ne éhezz, vagy mondjuk vacsi helyet egyél egy kekszet és igyál hozzá tejet utána gyümi, de úgy hogy közbe jól is laksz és nem ettél sokat:D

A srác: hát ne fuss senki után se, ha tetszel neki és viszont is de ha nem akkor nem éri meg! Nem mások miatt kell megváltozni, hanem magad miatt! Biztos, hogy lesz olyan srác aki így is elfogad. Nagyon önbizalomhiányos vagy! inkább elsőnek az önbizalamd/ én képed erősísd ha belülről elfogadod magad kívülről se lesz semmi gond!

Sok sikert!

2010. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
10kiló nem téma.. nézzetek sok ultimate survivort meg rambot!! 1hónap alatt nagyon lazán megvan.. koplalással 2-3hét..:))
2010. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!