Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2eve vagyok pánik beteg, már...

2eve vagyok pánik beteg, már egészen jol voltam de kb.2hete ujra kezdodtek a rosszulletek de foleg cigizes utan jon ram a pánik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok eros dohanyos napi 2-3 szalat szoktam elszivni mert az olyan jol esett...mar nem is nagyon merek ragyujtani mert utana jonnek a tuneteim szivdobogas,remeges, legszivesebben kifutnek olyankor a vilagbol...van ennek ertelme?leszokom a cigirol es vegre meggyogyulok...ha ez ilyen egyszeru lenne☺
2015. aug. 6. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 szálat nem lehet olyan nehéz elhagyni.
2015. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek tényleg semmi értelme. Ha tudod, hogy cigi után rosszul vagy, akkor miért szívod? A mostani rosszullétek inkább a melegtől vannak. A cigi csak rásegít. Ha sajnáltatod magad, ha nem. Ő csak két cigi. Hát nekem már azt se? stb. Főleg ne szívj, ha gyógyszert szedsz a pánikodra.
2015. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kezeletlen pánikbetegség bármikor újra fellobbanhat, akár évek, évtizedek után is. Most épp a cigitől, de lehet, hogy később valami mástól.

Ha nem a pánikroham lelki okát tárod fel és oldod meg, akkor mindig pánikbeteg maradsz (maximum tünetmentes lehetsz).


Nekem 15 év után tért vissza a roham, egész más helyzetekben, mint korábban, sőt, sokszor kiváltó ok sem kellett, otthon, egyedül is rámjött, minden külső tényezőtől függetlenül. Pszichoterápiával sikerült kigyógyulni belőle.

2015. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem kezeletlen,ma kaptam ra gyógyszert és most szedni is fogom, felhagytam az öngyógyítással mert 2év után be kellett látnom hogy nem működik...egyébként nem is a cigi bosszant hanem az hogy ez miatt a szar miatt már annyi mindenről lemondtam amit szerettem és most ezzel a cigi üggyel betelt a pohár!
2015. aug. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!