Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor rámtör a pánik, a...

Amikor rámtör a pánik, a stressz, hogyan nyugtassam le magam nyugtató nélkül? Mert olyanom nincs és nem is akarok

Figyelt kérdés

Elég stresszes ember vagyok, sok dolog nyomaszt, sokszor előre félek hogy vajon mi lesz a következő csapás ami ér az életben engem.

Ha valami furcsa vagy kellemetlen dolog történik, könnyen rám tud törni a pánik, az erős aggodalom. Olyankor erőteljesen előjön a halálkedvem, nyom a mellkasom kicsit, erős a szívverésem. Ilyenkor milyen megoldások vannak, amik könnyen lenyugtatnak?

19/F


2015. aug. 8. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Vannak légzéstechnikák. De hosszú távon igazából csak az jelenti a megoldást, ha a pánik és a szorongás OKÁVAL foglalkozol. Szakember segítségével. Gyógyult pánikbetegként írom ezt.
2015. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
A saját elméd és a tudatalattid. Szóval, ha észreveszed, hogy lesz arod a dolgokat, és semmi jelentoseguk sincs, ameddig te nem engeded, akkor letudsz nyugodni. Hiába már elotor a roham, ez egy kemiai reakcio, amit szabalyozni tudsz, az a roham erossege. Ha arra gondolsz, hogy bajod nem eshet, nem orulsz bele, 20perc utan átmegy...akkor nincs is ok az aggodalomra. Valóban kellemetlen, de átéled, és szabályozni is tudod. A másik dolog már a kémiai reakció vagy instabilitás okának a szabalyazosa, azt pszichoterapiaval konnyen ellehet sajátítani.
2015. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és kihagytam, hogy dgy ideig ezt a gyógyszerek tudják szabályozni, mármint ezeket a kémiai reakciókat, de a gondolkodásod úgy szintén. Mindkettovel foglalkozni érdemes, de csak akkor, ha valóban komoly a helyzet. Sok egészséget kívanok, erot és eredményes gyógyulást!
2015. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!