Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet egy kisgyerek depresszió...

Lehet egy kisgyerek depressziós? Mitől?

Figyelt kérdés
kiskoromból emlékszem,hogy ha a szüleim veszekedtek rám,vagy leszidtak vagy,ha dühös voltam,besétáltam a konyhába,kihúztam a fiókot és elővettem a kést.egy 5 év körüli gyereknek hogy juthat ilyen eszébe?ilyesmi később is megtörtént,megakartam tenni de nemmertem és elsírtam magam,akár apróságok miadt is.most is sokszor előfordul hogy az jár az eszemben hogy milenne ha...mit tegyek?és miért kapom fel a vizet apróságok miadt is?

2015. aug. 14. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi ha hülyén tettem fel e kérdést
2015. aug. 14. 22:43
 2/5 anonim válasza:

Szerintem lehet. De hulye vagy ha megfogod csinalni. Inkabb baratkozz es az olyan baratoknak akikben megbizol inkabb mondd el, higy mi bant.

Hidd el, sokkal tobbre mesz vele...

2015. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És vagy attól kapod fel a vizet mindenen mert ilyen a természeted, vagy egy kicsit lekéne nyugodnod és kikapcsolódni(előző voltam)
2015. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
barátaim vannak,de én mindégis komolyabb voltam,nemigazán értenek meg,anyukámnak szoktam elmondani.a természetem ilyen,legalábbis szerintem.lehet nemlennék ilyen,de édésapám tett róla,mindégis ha neki valami nemtetszett,nem mondta el hogy mi a baj,inkább csapdosta az ajtót és durcált
2015. aug. 14. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Elsősorban attól, hogy ezt látja otthon, vagy súlyosan bántalmazzák, ilyesmik.
2015. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!