Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kicsúszott alólam minden, nem...

Kicsúszott alólam minden, nem látok kiutat. Van rá bármi esély, hogy változzon bármi is?

Figyelt kérdés

Talán nem is jó kategóriába tettem a kérdést, de leírom.


2 éve kevert szorongásos depressziót diagnosztizáltak nálam, a kezelésekkel azonban semmire se mentem.

Az iskolákat tavaly befejeztem, munkát nem találok, nagyon eldugott helyen élek.


Múlt ősszel azonban valami reménysugár megcsillant, megismertem egy személyt (amit utólag nagyon bánok).

Fűzött, hajtott, én pedig jó rendesen bele estem. Amikor ez a tudtára került, elkezdett inkább hárítani, és már csak a mocskos vágyai kielégítésére keresett fel.

Majd kitalálta, hogy ő nem is hitegetett, és hogy csak szeretőnek akar. Van barátnője, amit utólag kellett megtudnom. A lehető legrosszabb állapotban voltam már itt.

Kérte, hogy ne szakítsuk meg a kapcsolatot, adtam még egy esélyt. Kár volt, innentől minden kontaktus felért egy leszúrással. Találkozókra sosem jött el, órákat vártam rá, nem is láttuk még egymást élőben. Semmi bocs, vagy közbe jött valami, egyáltalán nem érdekeltem, csak hogy mikor megyek már fel hozzá... Szerencsére sosem, pedig már majdnem behúzott a csőbe.

Az állapotom már elmondhatatlanul rossz volt emiatt. Elhatároztam, hogy letörlök minden kapcsolatot. Egy napon írt egy elég perverz üzenetet, és itt lett elegem, már nem is emlékszem mit írtam vissza, de letöröltem. Rémesen fel volt háborodva, csak azt nem tudom, hogy min.

Kicsit jobb volt ezután, majd elkezdtek olyan gondolatok gyötörni, hogy én rontottam el mindent. Hogy talán akart volna komolyabb kapcsolatot is, csak én behisztiztem. Minden nap harcolok ezért magammal.


Hónapokig kihasznált, az érzéseimmel játszott, miközben próbáltam remélni, hogy csak béna az ismerkedésben, vagy nem tudom... Vártam rá, és most is várom iszonyatosan, pedig nem nagyon lehet legyinteni a tetteire velem szemben.

Eltelt 2 hónap, kimozdultam, ismerkedtem, de esélytelen. Mindenben őt látom, nem tudok szabadulni a gondolatától. Azt hiszem kényszerbeteg lehetek? Éli világát minden lelkifurdalás nélkül, sőt még engem mond el mindennek. Bárhol meglátom, csak késforgatás bennem.


Kérlek adjatok tanácsot, nem akarok így élni... Sőt most már egyáltalán nem. Lefogytam, nem eszek, elkezdtem új dolgokat tanulni, de már nem érdekelnek.

Elfáradtam nagyon, és ez a történet csak a jéghegy csúcsa.


L/23



2015. aug. 15. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Engedd el és ne hibáztasd magad. Legyél nyitott és jönni fog valaki aki megbecsül
2015. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félreértettem, de soha nem is találkoztál élőben ezzel a személlyel és így belezúgtál? Nem vagy komplett
2015. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez most jól esett...

Nem írtam le részletesen a körülményeket, csak nagy vonalakban, olyan nagy bűn szerelembe esni?

2015. aug. 15. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet elszúrtad hogy látatlanban belezúgtál, de ez sok emberrel előfordult már. :) Ne add fel soha. Ismerkedj új emberekkel, keress más barátokat. Hidd el amint találsz ilyen embereket, eszedbe sem fog jutni ez a csávó. Keress olyan dolgot ami érdekel, vagy érdekelt, lefoglal. Minden rendben lesz ha nem adod fel. Tudom nagyon nehéz, és időigényes de megéri. Fiatal vagy, még sok minden áll előtted, ne hagyd hogy egy ilyen miatt tönkremenjen az életed.


Sajnálom ami történt, de fogadd el a tanácsokat, és minden rendben lesz :)

2015. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te nem szúrtál el semmit, ne aggódj!

Utána ismerkedtél,de nem jött össze. Ez sok mindenkivel előfordult már. Velem is. De ne gyötörd magad, 2 hónap alatt lehet még nem is tetted magad túl a dolgon.

Légy türelemmel!

Próbáld rendbe szedni a táplálkozásodat! Elhiszem,hogy talán nincs étvágyad, de muszáj. Ez nem egészséges.

2015. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem, de semmi eredmény, elfoglaltam magam, kerestem új hobbikat, de semmi ugyanúgy. Mindenkor ezt az illetőt látom, tele vagyok kérdőjelekkel, hogy most mégis mi a franc volt ez hónapokon át.
2015. aug. 15. 23:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyre inkább azt érzem, hogy totálisan leromlott az állapotom, nem tudom mit tehetnék már, hogy legalább egy órára ne ezen rágódjak.
2015. aug. 15. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni. Tudom milyen érzés mikor minden percben egy olyanra gondolsz aki sokat jelentett neked de átvert. Nekem a zene, a csillagok és a barátok segítettek. Nem tudom mi az érdeklődési köröd, de próbáld ki.Legyél sokat a barátaiddal, Hallgass valami nyugtató zenét, közben nézd a csillagokat, és gondolj arra, hogy annyi ember van csak itt Magyarországon, ahány csillagot látsz. És még több. Gondolj arra, hogy biztosan jön valaki aki űberelni fogja őt, és megbecsül. Maradj pozitív, legyen önbizalmad, tarts ki!
2015. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
2018. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igaz nem mostani a kérdés, de köszönöm remekül vagyok :)

Külföldön élek már 2 éve, jó munkám van és párkapcsolatom.

Azért válaszolok, mert hátha más is van hasonló helyzetben, és hogy sosem érdemes senki miatt gyötrődni, tönkre menni!

(3 év után most léptem vissza először, és ha most vissza tudnék lépni az akkori énemhez aki ezt a kérdést írta, valószínűleg adnék neki egy jó nagy kijózanító fülest :) )

2018. júl. 3. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!