Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Énekterápia létezik valahol?...

Énekterápia létezik valahol? Hol és mikor? Vagy kórus, ahol olyan emberek énekelnek, akik szeretnek énekelni, de nem feltétlenül jó a hangjuk.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy stressz és szorongás ellen nagyon jó terápiás eszköz az éneklés, de sehol nem találok ilyen csoportot, hiába kerestem a neten. A kórusokban pedig gondolom nem árt a jó énekhang és a jó hallás, ami nekem nincs. Viszont imádok énekelni és szívesen járnék rendszeresen.
2015. aug. 18. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
24.000 Ft a 2 napos tanfolyam? Köszönöm a válaszod, de nem egészen ilyen pénzlehúzós programra gondoltam. Olyanra inkább, ahol nem énekelni tanulni akaró emberek vannak, hanem egyszerűen énekelni szerető emberek, és max. 1000 Ft egy alkalom díja.
2015. aug. 18. 17:16
 3/3 anonim válasza:
2022. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!