Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha borderline...

Mit tegyek, ha borderline vagyok, és nem értik ezt meg a párkapcsolataimban?

Figyelt kérdés
Rendkívül ronda dolgokat szoktak feltételezni rólam emiatt, és a fejemhez vágni. Van, akinek el szoktam mondani, mikor már nagyon szorul a hurok, de általában a kapcsolat elején nem, hiszen sokan úgy állnak hozzá, hogy egy "pszichóval nem fogok összejönni!"
2015. aug. 18. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha el se mondod, akkor mit nem értenek meg?

Mi miatt feltételeznek ronda dolgokat?

2015. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
az nem egy kutyafajta?
2015. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ne legyél borderline.
2015. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, az nem egy kutyafajta :)


A végletekig képesek szeretni és gyűlölni, sokszor ugyanazt az embert, érzelmi kitörések lehetnek.

Nézd, ha valaki megismer és elfogad, akkor nem mindegy? Mindenkinek van valami betegsége, mindenkinek van valami titka. Én hiperaktív és figyelemhiányos vagyok 30 éves létemre - a ritalint ami segítene azt meg nem szedhetem allergia miatt. Tanács? Kontrolláld magad, és ne csak panaszkodj! Nem lehet mindent megmagyarázni a betegséggel! Uralkodj magadon, ezért vagy ember és nem egy ösztönlény! :)

2015. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Luke Skywalker 1975 válasza:

A borderline dolog az nem egy agyi valami.


Az emberekhez való viszonyodat és szociális összefüggéseket tehát a viselkedésedet körvonalazza röviden a fogalom hogy"borderline".


Nem betegség hanem egy mentális állapot amin csak te tudsz változtatni, illetve némi segítséggel kinyomozni.... kibogozni. (valahol el vagy akadva...)


A dolog a gyerekkorodban keresendő...


Keress könyveket (angolul sok jó könyv van) ...érdemes!


Meglátod hip hop kimászol majd a katyvaszból!


Sok sikert!

2015. aug. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan egyszerű... nyilván te is tudod, hogy egy borderline-t mennyire nehéz elviselni párkapcsolatban (nekem volt border párom... szörnyű volt!).

Neked is dolgoznod kellene magadon, szakember segítségével, nem csak elvárni, hogy fogadjanak el, mert egy borderline-t csak egy másik személyiségzavaros ember tud elfogadni, és az neked se lenne jó! Nem két perc kezelni az ilyen személyiségzavart, de nem lehetetlen!

2015. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!