Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan labilis vagyok?

Mentálisan labilis vagyok?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy a genetikai apám soha nem szeretett, miközben én mindent megtettem azért hogy megfeleljek neki. Soha nem voltam neki elég jó, és csak sértegetett mindig. Szóval gyerekkoromban más 'apakápem' lett, anyukám legjobb barátja, aki mindig törődött velem, és tényleg nagyon szeretett. Csak hogy 2008-ban meghalt, és én nem tudtam semmit arról hogy súlyos beteg. Ez nagyon nagy nyomot hagyott rajtam. Azután mivel nem volt ki vigyázzon rám, a báttyám (anyukám testvérje) vigyázott, így ő lett az aki apukámat helyetesítette. De őt is elveszítettem. Most vagyok 18 éves, és 2 éves kapcsolaton vagyok túl. És most mind ez ami történt velem, nagy hatással van a mostani életemre.. Nem tudok megbízni a férfiakban, de egyben csak arra vágyom hogy szeressenek. Az idegállapotom annyira rossz, hogy hasmenésem van, a stressztől. (orvosnál voltam, és semmi oka nincs szervileg). Minden apróságon sirni tudok, és egész nap rossz kedvem van, és ez egy hónapja tart. Mit tegyek?

2015. aug. 20. 02:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is tovább kell lépned. Nem mindig a rosszon agyalni.. Az élet megy tovább. Én is sok rossz dolgot átéltem.. Az apám nekem is ugyan ilyen. Amit jegyezz meg, semmi sem lehetetlen, mindenen tovább lehet lépni.. Nem azt mondom, hogy felejtsd el mert soha nem fogod.. de kevesebbet kell rajta agyalnod. És jegyezd meg: Nem minden férfi ugyan olyan! Csak kicsit bővebb látásmód szükséges.
2015. aug. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!