Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valdoxan vagy Cymbalta?...

Valdoxan vagy Cymbalta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg Sertralint szedek de nem tudok tőle aludni amióta szedem. Váltani szeretnék de csak olyanra ami nem hízlal és nem okoz álmatlanságot. Sok kutatás után a Valdoxant és a Cymbaltát találtam jónak. Van valamelyikkel tapasztalatotok? Amúgy bipoláris depresszióm van és nagyon mélyen vagyok :(

2015. aug. 20. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Valdoxan jó volt. Semmilyen mellékhatása nem volt, nem is álmosított (csak a másik szer amit mellé kaptam, mert nekem az elalvással is voltak gondok) és ha normálisan, rendes ütemben feküdtem le, akkor többnyire átaludtam az éjszakát és kipihentem ébredtem. Azt hiszem 50mg-ot szedtem az idő nagy részében. Amikor leálltam vele, akkor se volt gond, pár nap alatt letettem.
2015. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is van gond az alvásommal mióta sertralint szedek azóta altató is kell. Szeretnék olyanra váltani amitől tudok aludni. Neked mit adtak ami álmosított?
2015. aug. 21. 06:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Kventiax nevű antipszichotikumot.
2015. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!