Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kamaszkori kényszergondolato...

A kamaszkori kényszergondolatok elég gyakoriak voltak nálatok is?

Figyelt kérdés

Nekem a kényszergondolataim ami pánikkal is társult februárban kezdődtek el.El mentem rögtön pszihiáterhez,akitől kaptam gyógyszeres kezelést.Viszonylag egy hét alatt teljesen elmultak a pánikrohamaim,persze ezek a rohamok sem voltam erősek.A kényszergondolatok sajnos megmaradtak,ami eléggé zavaró.A pszihológusom szerint ezekre nem kell gyógyszer mivel elmúlnak.De én mindig is gyógyszert szeretnék tőle kérni mivel annó a pánikrohamaimat is kikezelte egy hét allat.Szerintetek mit csináljak kérjek tőle gyógyszert vagy inkább ne?

Nekem sosem voltak még ilyesmivel gondjaim,egy picit megijedtem,hogy majd a későbiekben a gyermekem nem fogja ezt örökölni illetve én ki fogok ebből valaha is gyógyulni?

18/F



2015. aug. 20. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Kényszercselekvéseim nincsenek!
2015. aug. 20. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. A kényszergondolat mit jelent? Öngyilkosság például?
2015. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az antidepresszánsokkal nagyon kell vigyázni, mert a szervezet könnyen "rászokik" és nagy valószínűséggel igen nehéz, vagy lehetetlen leszokni róla és egész életedben szedned kell. Van olyan, hogy a gyógyszeradag csökkentése olyan súlyos tünetekkel jár, hogy kórházi kezelés szükséges. (Láttam már ilyet.) Ha egy mód van rá, nem lenne jó SSRI-tablettákat szedned. (Meg senkinek sem.) [link]

Mit értesz kényszergondolatok alatt?

2015. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehetséges, hogy már ismered az oldalt: [link]

Szerintem itt (is) érdemes lenne feltenned a kérdésed.

2015. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia:) látom nem mostani a kérdés. Én egy 19 éves lány vagyok hasonló problémákkal. Érdekelne h Neked elmúltak-e a kényszergondolataid, illetve ha igen, akkor hogyan.
2015. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!