Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le a szextől...

Hogyan küzdhetném le a szextől való távolságtartásomat?

Figyelt kérdés

Talán még félek is tőle.

Segítséget nem kapok így le írom itt.DE minek...

Felnőtt férfiként tartok a szextől.

Kapcsolatom sosem volt. A szex néha érdekel,néha taszít, de rájöttem, hogy ha ténylegesen csinálni kell valamiért nem érdekel.

Ha meg egy kapcsolat lején kellene csinálni még félnék is az egésztől. Ez van.

Ami másnak a világ legjobb dolga, de legalább a egészséges élet része az nálam nem működik.

Mekkora gáz, úgy kezdeményezni egy nőnél,hogy látszik rajtam, hogy semmiféle jártasságom sincs a nőkkel való szociális érintkezésben. A többiről nem is beszélve.

Gőzöm sincs ezt, hogy oldhatnám meg.

Az éélet egyik alapköve nálam nincs a helyén.



2015. aug. 21. 23:51
1 2
 1/11 anonim válasza:

Lehet hogy gyerekkori trauma állhat a dolog mögött, csak ezt a tudatod blokkolja.

Vedd igénybe ezzel foglalkozó szakember segítségét.

2015. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Uyganez van nekem is:(( 22 éves fiú vagyok, nem tudom kérdező te mennyi idős vagy? De ha neked is ugyanaz a problémád, hogy egyszerűen valami oknél fogva nem tudod elképzelni, hogy átöleljen téged egy nő, vagy adna psuzit vagy hogy te szeresd őt , én ilyesmikbe nem tudok belegondolni, sosem volt barátnőm, és nem is tudnám csinálni mert nem az hogy taszít, egyszerűen képtelen vagyok rá, félek is, meg minden. Lehet nekem is trauma áll, csak nekem nincs pénzem pszicholgusra.
2015. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyerekkori trauma, pl nem láttad anno szüleidet miközben épp csinálják? Én is ilyen vagyok, hány éves vagy kérdező?
2015. aug. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, képtelen lennék lefeküdni bárkivel is.. Nem egy kapcsolatom ment tönkre emiatt, senkinek sem kell egy ilyen nö.

Engem már nem érdekel, ha nem vágyom rá, nem fogom csinálni senki kedvéért sem, taszít.

2015. aug. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásaitokat bár szerintem egyikünk sem lett előrébb vele.

Mondjuk engem nem nyugtat meg, hogy én vagyok az egyetlen selejt. Bocsánat mindenkitől.

Szerintem az ilyesmi az defekt.


Elképzelni sok mindent el tudok! A gyakorlat nem megy.

Szakemberhez meg nem tudok elmenni,mert Tb-vel nem egy és pénzem meg nincs rá.

2015. aug. 22. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is ambivalensen viszonyultam a szexhez. Ha nem voltam szerelmes, akkor inkább nyűg volt, de legalábbis nem élveztem. Aztán volt egy nagy szerelmem, akkor úgy ment a szex, mint a karikacsapás és nagyon élveztem.

Per pill 3-4 éve nincs senkim és inkább taszít a szex gondolata, mint hogy érdekelne.

Nekem félresikerült nővé válás, - családi okok miatt - az oka, legalábbis szinte biztos vagyok benne.

2015. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bízz abban hogy lesz majd valaki, szerelmes leszel, és csak engedd magad, add át a helyzetnek ! jó lesz az :) ne görcsölj
2015. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Legalább mi selejtek nem adjuk tovább génjeinket, jól ki van ez találva...
2015. aug. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem ettől leszünk selejtesek, milyen beszéd ez? Én nem tartom magam emiatt selejtesnek. Vannak az életben más örömök is. Hiába mondják hogy ezt a részét kár kihagyni, mivel nem élvezem, nem is tudom sajnálni.
2015. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]


[link]


Ajánlom szeretettel.

2015. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!