Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Adnátok egy pár tanácsot?

Adnátok egy pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször érzem azt, hogy kb 2-3 naponta a legkisebb rendellenesség is teljesen kiborít. Ezt úgy kell elképzelni, hogy kiáltok egy nagyot, és a kezemhez legközelebb kerülő tárgyat elég erősen földhöz vágom. Addig nincs baj, ameddig ez a tárgy toll, ceruza, stb...

De amikor azt veszem észre, hogy hiányos a pohárkészlet, és a kést sikeresen beleállítottam az asztalba, falba (igen, szégyellem, de ilyen is előfordult) szóval ezen nagyon szeretnék változtatni.

Még addig, amíg ez az egész nem hat ki a környezetemre.


Tehát ez a szó szoros értelmében vett HIRTELEN harag.

Csak egy másodpercig tart, de akkor mindegy mit, csak törjek, zúzzak, romboljak... értitek...


Olvastam olyat, hogy számoljak el 10-ig. Ezzel az a gond, hogy sok esetben számolás előtt cselekszem, illetve ha számolok is, 2-nél már meggondolom magam, és rájövök, hogy megint hülyeséget akartam csinálni.


Gondolom fontos, hogy tudják a segítőkész emberkék, hogy az életmódomon nem változtattam semmit. Ebből kifolyólag nem az lehet a probléma.


Annyit kérnék, hogy a futást ne írjátok lehetőségként, mert 2 hete megzúzódott a bokám, és járni is alig tudok (még).

Ez szerencsére nem az idegeim, csak az ügyetlenségem miatt volt. Érdekes módon fájt, de nem lettem tőle ideges, sőt, még nevettem is kicsit.


Vannak olyan helyzetek, hogy az amin máskor nevetek egyet, és tovább lépek, (pl. leejtek egy kanalat) olykor-olykor pedig még bele is rúgok, hogy ez megtörtént.


Orvoshoz azért nem fordulok, mert gondolom egyrészt kinevetne, másrészt ez fejben dől el, nem orvosság által.


Tőletek csak egy kis segítségre lenne szükségem!

Tisztában vagyok azzal, hogy helyettem nem tehettek semmit. Csak egy kis igazgatás kéne. :)


Valami technika stb...


Köszönöm szépen a válaszokat!


Ui.: Férfi vagyok ergo a menstruáció kizárva! :DDD



2015. aug. 28. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A relaxáció valószínűleg segít

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

Ha kevés lenne, terápia (KIP, ego-state, regresszió, stb.)

2015. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!