Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen betegség ha valaki...

Az milyen betegség ha valaki utál emberek közé menni, sehova se tud beilleszkedni, és már az is nehezére esik hogy elhagyja a lakást, mi ez?

Figyelt kérdés
és barátai sincsenek mivel nem barátkozik senkivel, orvoshoz nem akar menni, ki lehet ebből gyógyulni orvosi segitség nélkül szerintetek?

2015. aug. 29. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbia. Vannak (kevesen), akik ki tudnak gyógyulni belőle segítség nélkül, de jobb orvoshoz fordulni.
2015. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
antiszociális.
2015. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha pontosítod konkrétabban (akár privátban), akkor meg tudom mondani, hogy tudsz ebből kijönni.
2015. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosi segítség nélkül nem lehet kigyógyulni. Én is ilyen vagyok, nem tudom mit kéne tenni, rettenetes érzés emberek közt lenni, és ez ellen semmit nem tudok tenni, nem szándékosan érzem rosszul magam mások társaságában. Nem tudok változtatni ezen. Szerintem erre valami gyógyszer a megoldás, mert más nem fog változtatni ezen.
2015. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Gondolod beveszel egy csodapirulát és kész? Hát nem!
2015. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!