Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért élvezem, ha hatalmas...

Miért élvezem, ha hatalmas lelki fájdalmat okozok másoknak?

Figyelt kérdés

Konkrétan a barátomról van szó. Nem tett ellenem semmit, nagyon szeret engem, de ha véletlenül megbántom valamivel (például: lemondok egy találkozót mert közbejött valami) és látom rajta, hogy rosszul esik neki, akkor még ráteszek egy lapáttal (például: igazából azért mondtam le a talit, mert nem akarlak látni, sőt nem is szeretlek, soha nem is szerettelek). Ha azt látom, hogy ez már neki tényleg nagyon rosszul esik, akkor hajlamos vagyok szakítani is vele és olyanokat mondani neki, hogy "sírjál, olyan jó lenne nézni, látni ahogy szenvedsz".

Élvezem, ha lelki fájdalmat okozok neki, de nem tudom miért. Korábban is volt már hasonló, szóval ez nekem tényleg probléma, nem kérek olyan válaszokat, hogy "neked kellene ilyen fájdalmat okozni mert megérdemled, nem vagy normális" meg hasonlók...


2015. szept. 2. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Próbálok normálisan válaszolni: kösd fel magad.
2015. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látom rossz a szövegértésed.
2015. szept. 2. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

addig se téged bántanak, hatalomból, gyerekkorból hozott sérülés, élvezet miatt, sok válasz lehetne erre a kérdésre. az viszont a valódi kérdés, hogy szeretnél-e ezen változtatni. ?


off: kiváncsi lettem, vajon meg tudnál e bántani engem

2015. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeretnék változtatni ezen, persze. Egyébként pár hónapja van csak ez így.

Offra válasz: csak aki szeret és közel áll hozzám, azt tudom úgy megbántani, hogy élvezem is

2015. szept. 2. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, valami jó kis személyiségzavar kinéz a dologból. Jó adag szadizmussal megspékelve.
2015. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vagy a szüleidtől tanultad vagy titkon önmagadat nézed le nagyon
2015. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DEXTER22 válasza:

Faxa nincs ezzel semmi baj pont ilyen baratnő kellene nekem mert állítólag kibírhatatlan vagyok a mostani barátnőmet folyton kiborítom egyszerűen tudom hogy bántani fogja de én akkor is kimondom utána pedig hallgathatom a hisztit meg a sírást...a lelki hadviselés egy jó dolog ....de komolyra forditva a szót ezek a dolgok azért vannak veled mert:

-a pasid jobban szeret mint te őt

-te erősebb vagy mint ő lelkileg...

-úgy érzed nem vagytok egy ár kategóriába vagyis úgy érzed hogy te jobbat,szebbet érdemelsz de lépni nem mersz miért nem keresel jobb erősebb pasit??

-te irányítasz mert a pasid lányként viselkedik és ez ezt váltja ki belőled...


A pasid teendője (mutasd meg neki ) -

-növesszen golyókat végre vegye át az irányítást

-bántson meg szavakal pl de jó csaj ez a Veroni barátőd a segge eszmelétlen jó te is láttad drágám ?

-legyen bunkó veled sokszor sokszor

-utasítson vissza téged párszor

-flörtöljön más nőcikel előtted

-legyen magabiztosabb,beképzeltebb

-ugyan akkor mutassa meg NÉHA a gyengéd oldalát hogy ellensúlyozni tudja a rosszakat

-végül ha ezek se válnak be akkor szerezzen melletted másik csajt akivel titokba találkozgat,sms,stb...de mindezt úgy hogy csak gyanakodjál aztán vallja be hogy megcsalt de sajnálja és hogy nem tehet róla egyszerűen tapadnak rá a csajok annyira jó pasi,majd forduljon oda hozzád és mondja a szemedbe hogy semmi baj téged választ mert te jobban...( helyettesítsen be valami vicceset mondjuk mert te jobban szo.ol:D )

és kész egy újabb siker sztori...remélem segítettem...:D hahahaha

2015. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És csak ezért jössz össze valakivel hogy szenvedjen?
2015. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Keress egy pszichiátert!!

Azt bolondok házába visznek, pszichoanalízissel gyógyítanak es magadhoz fogsz térni. Rájössz hogy rossz amit csinálsz, és azért nem veszed eszre hogy rossz, mert baj van veled. Nem veszed észre, hogy annak akit szeretsz megkeserited az életét!

2016. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jól kipi*sáználak mások helyébe xd szánalom szülöttje xdd
2016. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!