Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok Ilyen fiatalon...

Miért vagyok Ilyen fiatalon ilyen Feledékeny?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.

Pl ma mondtam valamit édesanyámnak, kb 5 perce rá megint megkérdezem, mert nem voltam benne biztos, hogy megkérdezem -e vagy sem.

Mitől van ez?



2015. szept. 3. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van 23 évesen.


Én voltam ezzel orvosnál kb másfél éve, mert akkoriban kezdődött ez nálam igazán és nem értettem mi ez.


Nekem akkor az orvos azt mondta hogy menjek el pszichológushoz és vele beszéljem meg. El mentem bár nagyon nem volt kedvem mert éreztem hogy nincs pszichésen velem semmi baj. De végül kiderült pár elbeszélgetés után hogy túl sokat merengek, agyalok, leginkább a munkám miatt mert ott úgy mennek a dolgok hogy van egy megszokott előírt munkarend minden napra beosztva, de nekünk kell felmérni a terepet és eldönteni hogy mikor mit csinálunk, mivel kezdünk, ki csinálja a savazást, és ki csinálja meg a többi apróságot, és ugye én ezen agyaltam mindig hogy időnkbe is beleférjen minden kapkodás és sietés nélkül, és pihenni is lehessen.

Na ugye én akkor más dolgokon is agyaltam folyamatosan, mert mindig ugye voltak terveim, akkor a hobbim miatt is, meg a maszek munkáim miatt is "aggódtam" és amikor pl elmentem boltba és elfelejtettem mit beszéltünk meg anyámmal előző nap mit vegyek akkor felhívtam, megbeszéltük megint és rá 2 perccel később kiesett az agyamból 1-2 dolog ami akkor ugrott be amikor már rég otthon voltam. És ez sajnos egyre gyakoribb lett, és akkor monda nekem a pszicho doki hogy próbáljam rendszerezni a gondolataimat, kerüljem az előre aggódást és figyeljek jobban oda magamra.

2015. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam ez már egészen kis korom óta megvan és erőben-egészségben megértem a nyugdíjas kort is. És enni is ízlik.
2015. szept. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!