Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feledékeny vagyok ami már...

Feledékeny vagyok ami már nagy anyagi terhet jelent nekem. Huszonévesként érdemes elmennem neurológushoz?

Figyelt kérdés
Mindig is feledékeny voltam és sose értettem ennek az okát. Most végre ki szeretném deríteni, és kezeltetni akarom. Sok mindenem elvesztem táskámtól kezdve, retikülig át a pénztárcámig. Ezen felül otthon hagyok dolgokat, munkahelyen nem tudom mi hol van csak kapkodok folyamatosan. Neurológus mit tud velem kezdeni?

2015. szept. 6. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A neurológus kivizsgál és megmondja mi a teendő, ha esetleg komolyabb a gond akkor pedig kezelni fog. Mindenképp menj el szakorvoshoz ha ilyen sok problémád van a feledékenységgel, hogy tudd mivel állsz szemben.
2015. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a háziorvoshoz, és mond el a problémádat, majd ő megmondja mit tegyél. Különben is a neurológushoz kell a háziorvosi beutaló, hogy ne zavarják nem oda tartozó bajokkal..
2015. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Magán neurológushoz megyek már csak nem fogok sztk-sre várni 3 hónapot míg időpontot ad!!! :I
2015. szept. 6. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, a magándoki nem akaszt rád valami mondvacsinált diagnózist? De ha sok a pénzed, szórd csak, hisz nekik is élni kell valamiből.

Ha jobbat akarsz, tudok segíteni!

2015. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik baratnomnek extrem vashianyban szenvedett. Azt is elfelejtette amit az elozo 5 percben mondott. Es le is tagadta. Eleg felelmetes volt. Aztan elkezdett vasat szedni es ugy visszaallt a memoriaja mintha kicsereltek volna.
2015. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!