Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ha már pénteke...

Mit lehet tenni ha már pénteken azon stresszelek hogy mi lesz hétfőn a melóhelyen? ÉS ezzel kelek ezzel fekszek merő gyomorgörcs vagyok? Nem alszok nem eszek fogyok és öngyilkossági gondolataim vannak?

Figyelt kérdés

Röviden: pénteken kilépek a melóhelyről. Már az első gondolatom, hogy úristen mindjárt hétfő. És egyből mint gyomron vágtak volna, gyomorgörcs, remegés. Egész hétvégén másra se gondolok csak a munkahelyre. Hogy úristen újra menni kell és mennyire gyűlölöm. Ezzel kelek ezzel fekszek. Hiába próbálom elhessegetni magamtól, más gondolatom sincs csak ez. Nem tudok semmire se figyelmi semmit se élvezni. Senki és semmi nem tereli el a gondolataimat a munkahelyről. Egy merő görcs vagyok remegek. Fogyok. Nem eszek, nem alszok. Izzadtan kelek. Marokszám szedem a valeriánát ami szart se ér.

És hétvégén azt várom hogy legyen már hétfő, legyen már végre ennek a hétvégének hogy mehessek dolgozni. Nem azért mert várom, hanem azért mert annyira szar ezen stresszelni hogy akkor már inkább legyek ott. És úgy kelek fel hétfő reggel mint aki a kivégzésére megy. Gyűlölöm az egészet.

És mostanában már arra kezdek gondolni mit kínlódok én? Metróval megyek dolgozni csak egy ugrás és kész.


Mit lehet tenni? Bármi tanácsot elfogadok, egyet nem: otthagyni a munkahelyet azt nem.

Hogy miért nem? Na miért. Mert hova a szarba kellenék? Valamiből meg élni kell.


2015. szept. 6. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltsagot magadnak, hobbit. Horgassz, tanulj nyelvet, programozni, stb.
2015. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: nincs olyan dolog ami boldogságot adna, nincs olyan ami lefoglalna, emiatt törődsz ennyit ezzel.


Hosszabb válasz és megoldás: ehhez ismerni kéne jobban, hogy konkrétan mondjak valamit

2015. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért olyan rossz? Amúgy meg ha nagyon szar akkor azon bizony csak úgy tudsz változtatni ha kilépsz, és úgy tűnik ki kell lépned, mert az nem megoldás hogy beleőrülsz az idegeskedésbe, csak mert kell a pénz. Max keresel másik munkahelyet aztán utána lépsz ki.
2015. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sportolj, fuss a stressz ellen kiváló.
2015. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mi ez a munka? MI a stressz forrása?


Sok felelősség van rajtad? A főnöknek irreális elvárásai vannak? Szivatnak a kollégák, pocsék a légkör? Esetleg a vendégek, a vásárlók stb. bactatnak? Attól félsz hogy nem vagy elég jó? Vagy hogy a cég becsődöl?

2015. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Voltam hasonló helyzetben de Én elmenekültem 1 év után.... ez nem megoldás!


Pszichológus segíthet rajtad csak az első lépést kell megtenned (ami a legnehezebb) utána már alig várod a következő beszélgetést!

2015. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!