Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetne erre a megoldás?

Mi lehetne erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kérlek segítsetek, ha tudtok!

12 éves korom óta járok pszichiáterhez, most 29 éves vagyok.Borderline-t állapítottak meg rólam, meg van egyéb más problémám is, de a legfőbb baj nem ez.

Vannak céljaim, de egyszerűen letört vagyok, folyton lehúz a sok negatív dolog, a hírek, hogy mi zajlik ma Magyarországon és emiatt a lehangoltság miatt olyan bénító lustaság vesz rajtam erőt, nincs akaraterőm semmire sem, hogy rávegyem magam.Vagy a borderline-nal van ez összefüggésben, vagy a letörtség, depresszív hangulat miatt, nem tudom.Mondta már más, hogy neki is ugyanez van és neki a lehangoltság, a negatív hangulat miatt uralkodik el rajta ez a lustaság, meg az akaraterő-hiány.

Van köztetek olyan aki tapasztalt már hasonlót és talált rá megoldást?Hogyan lehet ezt leküzdeni?Annyi mindent kéne csinálnom, de semmihez nincs erőm elkezdeni, mert hamar félbehagyom.Tudtok valami megoldást?Fontos lenne.

Köszönöm a segítséget!



2015. szept. 8. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok..megoldás engem is érdekelne.Egy jó szakember is elég lenne talán.
2015. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!