Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Mi lenne a...

Mi lehet a bajom? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, úgy érzem, meg fogok őrülni. Igazából azt szeretném megtudni, hogy van-e valami betegség erre, mert én eddig nem jutottam sokra. Minden segítő választ nagyon szépen köszönök!

Több problémából tevődik össze, de hátha van összefüggés. Nagyon gyakran történik, hogy ok nélkül rossz közérzetem van, sírok egész nap, akár egy héten keresztül, ha tehetem otthon maradok, sokat hiányzom az iskolából is, ha bemegyek, a mosdóban sírok. Gyakran leszek beteg, nehezen gyógyulok. Sok apróságon felidegesítem magam, a legkisebb hülyeséget is úgy reagálom le, hogy dolgokat borítok fel, esetleg összetörök, pánikrohamom is volt már. Rengeteget eszem, mert ezzel vezetem le a feszültséget, de volt már, hogy naponta 100 kalórián éltem egy hétig, ez ritkább. Életkedvem 0, sehova sincs kedvem menni, eljárni bizonyos időszakokban. Ugyanis ezek a tünetek időszakosan jelentkeznek, egy kisebb ideig oké minden, utána meg legszívesebben bezárkóznék egy sötét szobába és sírnék.

Szüleimmel élek még (18 vagyok és lány), és sajnos az ő életüket is megkeserítem emiatt. Persze egy-egy dühkitörés után összetakarítok, bocsánatot kérek, de ez nem megoldás a problémára, őket pedig különösebben nem érdekli. Ha ez számít, sokat dolgoznak, mindig is fagyosabb volt a viszonyunk. Talán kicsit így figyelemhiányos is lettem, kisebb apakomplexussal.


Köszönöm szépen annak, aki elolvasta, és segít :)

Mégha kicsit gyerekesnek is tűnnek a problémáim, nekem tönkreteszi az életemet, főleg ez a ciklusosság. Alapvetően bulis csajnak tartanak, vannak barátaim, ha végiggondolom az életemet, akkor nagyon szép, nem kéne panaszkodnom.


2015. aug. 15. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elolvastam,de ne itt kérj segítséget. Keress egy pszichológust,aki tud segíteni Neked.
2015. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!