Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel bent tarthatnak a...

Ezzel bent tarthatnak a pszichiátrián?

Figyelt kérdés
5-ször annyi gyógyszert szedtem be az elmúlt hónapban mint amennyit az orvosom felírt. 0.5-ös Xanax SR-ről van szó. Ebben az esetben mit csinál a pszichiáter?

2015. szept. 12. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, mert nem fogsz tudni leállni, és a májad is rámegy. Inkább beszéld ki a gondjaidat. De honnan veszel annyi gyógyszert?
2015. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korábban drogfüggő voltam, így nem okoz gondot, hogy beszerezzek ezt-azt, épp ezért kezelnek pszichiátrián. ezért tartok attól hogy ha ezt elmondom bent tartanak. Eltitkolni meg nem akarom hogy többet szedek mert akkor meg feleslegesen járok.
2015. szept. 12. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Akaratod ellenére nem tarthatnak benn, ez nem börtön. Csak javasolhatják, te döntesz.
2015. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak, velem is volt hasonló, ráadásul többször is, féltem is, hogy ez visszaesésnek számít és bent tartanak, de nem volt semmi ilyesmi. Egyébként le akarod tenni?
2015. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy bennfognak, etetnek, itatnak, még drogot is kapsz.Ez lenne ám a Haway
2015. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!