Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes visszamennem ezzel...

Érdemes visszamennem ezzel pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja csináltam végig egy rövidebb terápiát, hangulatzavarokkal és szorongással jártam. A szorongás elmúlt, a hangulatváltozások megmaradtak, azóta talán 2x volt nagyon szélsőséges, utána semmi. Előtte folyton változott a kedvem, akadályozott a hétköznapi életben is. Most meg lehet hogy elmúlt?

Miután befejeztük a terápiát, a pszichológus javasolt folytatást másnál, esetleg pszichiáternél, de nem érzem akkora gondnak, most mit csináljak? Menjek megint? Vagy lehetséges, hogy minden csak úgy elmúlott és meggyógyultam?



2015. szept. 14. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már nincsenek panaszaid, akkor nem kell visszamenned. Ellenkező esetben igen.
2015. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nenn?
2015. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# Nagyjából elmúltak a panaszok, egyelőre nem megyek vissza, csak ha rosszabb lesz.

2# nem értelek ne haragudj

2015. szept. 15. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!