Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszio tunetei jelentkez...

A depresszio tunetei jelentkeztek nalam, de felek orvoshoz fordulni?!

Figyelt kérdés
Mit tegyek?utanna olvastam es kb minden stimmel :( de felek ettol!Kerek tanacsokat akinek volt vagy van ilyen betegsege.

2015. szept. 17. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez "divatbetegség"! Ha orvos rád nyomja a bélyeget, azután már soha nem fogsz szabadulni a mókuskerékből!
2015. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem divatbetegseg nekem is van szerintem es eleg komoly.. Az elso valaszolo idiota...
2015. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
KEdves első: depresszió azt tudod hgy micsoda?? persze van divatbetegség is hogy jaj fitalaok körében nem kaptam meg ezt akkor depressziós vagyok stb... Én 23 vagyok a depresszió egy betegség, én depressziós vagyok,, és inkább ne tapasztald meg azt kívánom neked hogy milyen.
2015. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta érzed annak magad és milyen tüneteid vannak?
2015. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. te sem vagy százas, bár aláírom a tumblisok és a 13-14 évesek között gyakori jelenség manapság hogy "depressziós" holott arról van szó hogy nem kapta meg az új ájfont és emiatt hisztizik, meg "dark is my happy color" satöbbi.

Kedves kérdező ha a fentebb említetteknél magadra ismertél akkor nem depressziós vagy csak divatból idióta.

Ha nem akkor viszont írhattál volna konkrétumot, hogy mióta tart és mégis mit érzel.

Én is depressziós vagyok pár dologgal megspékelve és amikor a háziorvosom elküldött pszichiáterhez annyi történt, hogy diagnosztizált megkérdezte hajlandó lennék-e befeküdni a pszichiátriára, nemet mondtam ezután egy antidepresszánsal elküldött. Majd vissza mentem kontrollra, semmi sem történt. 1-2 hónap után leálltam a gyógyszerrel mert sz*rt se ért és minden maradt a régiben azzal a különbséggel, hogy hivatalosan is vannak mentális problémáim.


Szóval nekem személy szerint nem segített ez az egész de lehet dokifüggő, tartanod nem kell tőle nem fognak megenni sőt általában ritka kedvesek már-már irritálóan.

2015. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok,soha nem voltam depressziós ha nem kaptam meg tiniként valamit.Azután jöttek a tünetek,miután az exem lelkileg tönkre tett,én is félek orvoshoz menni
2015. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Miért féltek orvoshoz menni?

Ha gond van,akkor menni kell.Maguktól nem fognak a problémák megoldódni.Vagy csak nagyon ritkán.

Mit veszíthettek?

F40+

2015. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

30 éves korom előtt voltam először pszichiátrián. Aztán nem voltam alkalmas vasutasnak, tűzoltónak de még rendőrnek sem.

Pedig az én bűnöm csupán, hogy apám agresszív volt velem.

Aztán jött a reflux, gyomorszájsérv, majd az ezredforduló után leszázalékoltak. Most nincs 50 ezer az állami alamizsna. Most múltam 50, de azt ajánlom minden fiatalnak, hogy ezt az utat messziről kerülje, A gyógyszeres idegrombolás hosszú távon mindenképpen hátrányos helyzetet eredményez. Pillanatnyilag, rövid időre megoldja a gondokat, de a depressziót csak is saját belátása gyógyítja! A fellángoló, kiújuló betegség az sokkal rosszabb! A gondokat kibeszélni, és közben mélyeket lélegezni! első vagyok

2015. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hacsak ilyen könnyen menne!

Akkor nem is lenne depis ember.

2015. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony! Ez ennyire egyszerű! Csak a társadalomban nem jó az, ha mindenki önálló és szabad. Az embereket függővé kell tenni hogy adott esetben irányíthatók legyenek. Pedig csak a levegővételre és a táplálkozásra kellene odafigyelnünk, és nem az a fontos hogy mit, hanem inkább, hogy hogyan!
2015. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!