Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok?

Pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Remélem valaki tud segiteni,esetleg tanácsot adni.

Párnapja nagyon ég a gyomrom,hányingerem van,mintha el akarnák ájulni.Rettentő alvás zavaraim vannak ,egyszerűen nem tudok elaludni.Állandóan azt érzem ,mintha ideges lennék és menni akarna a hasam.Ha megyek valahova egyszerűen félek,ds nem tudom mitől. fejem hatulja is faj néha azt érzem,mintha nyomná valami vagy zsibbadna.

Valaki esetleg küzd hasonloval?Lehet agydaganat vagy pánikbetegség?



2015. szept. 22. 04:37
 1/2 anonim válasza:

Szerintem hipochonder vagy. Ideges vagy, mert állandóan arra gondolsz, hogy mi bajod lehet.

Én pánik beteg vagyok. Az nem ilyen. Az rohamokban tör rád, reszketsz, levegő után kapkodsz, hánysz, halálfélelmed van... stb...

2015. szept. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a válaszod. Egyébként állandoan azt érzem,mintha ideges lennék ,megy a hasam,remegek,gyorsan ver a szivem.Nyáron voltak tetàniás rohamaim,valami idegi alapon lesz,mert nem félek attól,hogy valami bajom van.
2015. szept. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!