Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pécsett lelkiismeretes pszichi...

Pécsett lelkiismeretes pszichiátert aki pszichoterápiával is foglalkozik, valaki ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elsősorban pszichológust keresnék (mi a konkrét problémád egyébként?), mert a pszichiáterek elég ritkán értenek a pszichoterápiához, és inkább gyógyszerekkel tömnek akkor is, ha nem szükséges.
2015. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
erős szorongásom és pánikbetegségem van. gyógyszert már kaptam egy pszichiátertől, 3-ik szemtől olyan rosszul lettem, hogy abbahagytam. Van olyan pszichiáter aki pszichoterápiát is folytat, de azok ritkábbak és általában csak magánorvosok. Egyébként vicc, hogy felhívtam egy sima pszichológust, elmondtam mi a bajom, és hogy kaptam gyógyszert is de nem szedem, szeretnék pszichoterápiára járni. Erre tök ellenséges lett, azt hajtogatta kérjek másik gyógyszert, ha nem bírom amit kaptam és hogy majd visszahív, mert fejből nem tudja mikor van szabad időpontja... Hát nem hívott vissza, de jobb is.... Teljesen olyan volt, mint aki le akar rázni.
2015. szept. 24. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Simon Máriát tudom ajánlani. Nekem ugyan csak tanárom volt, de kedves, empatikus hölgynek tartom, aki mestere a pszichoterápiának.
2015. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!