Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósként mihez kezdjek...

Depressziósként mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Először is le szeretném szögezni, hogy nem egy unatkozó tini vagyok, hanem egy felnőtt, dolgozó férfi.


A fő probléma az, hogy nem tudok mihez kezdeni magammal. Dolgozom, mert valamiből meg kell élni...


Tavasszal találtam egy klassz kis hobbit, de már nem űzhetem, mert beszedtem egy sérülést (sportról beszélünk), és azt a fajta jellegű terhelést kerülnöm kell, ha jót akarok magamnak.


Céltalannak érzem az életemet. Van néha egy-egy tevékenység, ami ideig óráig lefoglal, de aztán elvesztem az érdeklődésemet.


2015. szept. 25. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok, szuperinteligencianak koszonhetoen mindent megunok rovid idon belul. Atok okosnak lenni :(
2015. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en rajzolok, fozok, remontolok, novenyeket termesztek (panel lakas) olvasok magyarul, amugy ukran vagyok,tv - t nem nezek, ujsagot ritkan olvasok, dolgozok, sajat kezzel kepeslapokat fogok kesziteni karacsonyra, illemre nevelem az asszonyt))) mikor depi, nezek ki az ablakon es tudom, hogy egyszer jobb lesz. szoval mi is depisek vagyunk. kinek mi,az jon be.
2015. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!