Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmi hatást...

Róbert dávid kérdése:

Miért nem érzek semmi hatást gyógyszertől?

Figyelt kérdés
Mintha cukrot vennék be vagy nem tudom nem érzek tőlük semmi hatást seroquel 120mg este , scippa reggel 20mg, xanax 0,5 reggel,este , olanzapint 7.5 este szedek este jól vagyok meg minden de másnap mire felkelek ürességet érzek

2015. szept. 28. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez! Beszedhetek akár egy doboz altatót is, és semmi! Nekem magyaráztak olyasmit az orvosok hogy az agyban a receptorok nem működnek, de szerintem ők is sötétben tapogatóztak. Végigszedették már velem az összes ilyen Magyarországon kapható gyógyszert. Ha valaki tudja hogy ennek mi lehet az oka, azt én is szívesen meghallgatnám.
2015. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki! A legtöbb ember a olanzapint-tól/Zyprexa-tól olyan mint a matt részeg és nyáladzik. Az Seroquel XR-től hánynak és szédülnek. A Xanax-od meg bébi dózis.

Ha budapesti vagy, írók neked olcsó, de jó és tapasztalt maszek orvost.

2015. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezektől persze, hogy ürességet érzel. A Seroquel és Olanzapin külön-külön is képes kiölni az érzéseket, nem hogy együtt. Nem is értem, miért kell mind a kétféle?? Atípusos antipszichotikum mindkettő. A fentiek közül max a Scippától lehet jobb kedved, a többi csak lenyom.
2015. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!