Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek sok a napi 14 óra...

Szerintetek sok a napi 14 óra alvás?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve enyit alszom naponta eleinte a stresszre és a túlterheltségre fogtam de már észrevettem hogy amikor ébren vagyok (ugye napi 10 óra) és csak henyélek akkor is nyugodtan mélyen átalszom azt a 14 órát. Ha nagyon kifárasztom magam 16 ot is képes vagyok aludni. Mit tegyek? Forduljak orvoshoz? Viszont nálam a túlalvás tünetei nem jelentkeznek, ugyanis ritkán vagyok fáradt amikor éberen vagyok. csak akkor vagyok egész nap zombi ha 14 nél kevesebbet alszok.

2015. szept. 29. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy hogy van lehetőséged ennyi alvásra. nekem is volt mikor ekkora volt az alvásom, de hogy dolgozom meg ilyenek fokozatosan beálltam a kevesebb alvásra.
2015. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom napi 8 órát tanárként. Szóval örülök ha van 2 óra éber szabadságom naponta.
2015. szept. 29. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

És 2 óra alatt szoktál utazni, bevásárolni, kaját csinálni, rendet rakni, szórakozni?

Gratulálok. Ha csak 8 órát aludnál, még 6 órás mellékállást is vállalhatnál így.

Mondjuk tanárként nagyon nem fáradhatsz le, ha 11:04-kor kommentezel hétköznap.

2015. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Képzeld hasmenéssel itthon vagyok ami nagyon ritka azért írtam ki a kérdést most mert most volt idöm.
2015. szept. 30. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó lenne orvoshoz menned, mert lehet, hogy az alvásminőségeddel van baj. Például, ha nem kapsz jól levegőt alvás közben, attól sokat romlik az alvás minősége. Lehet, hogy nincs semmi bajod, ilyen alkat vagy, a hozzászokás nem tudom, hogy befolyásolja-e az alvásigényt.
2015. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!