Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap megyek kivizsgalasra...

Holnap megyek kivizsgalasra korhazba panikrohamok miatt, aki mar volt annak mit mondtak? Hova kuldtek?

Figyelt kérdés

Mar egy eve voltam, ekg-ztak belgyogyaszaton jartam, aztan a neurologian a panikrohamaimra kaptam egy gyogyszert amit 5 perc alatt irt ki a holgy a vizsgalattal egyutt es egyaltalan nem lett jobb.

Azota szedtem antidepresszanst erre es az agora fobiamra ami bevalt csak a gyogyszer mellekhatasai voltak durvak. Nalam kozre jatszanak a lelki dolgok a szorongasban, kabitoszert is hasznaltam 3-4 eve aztan abba tudtam hagyni minden segitseg nelkul. Akkor kezdodtek ezek a tunetek. Evente 1-2 durvabb mikor ugyeletre mentem annyira rossz es tobb kissebb kibirhato.

Aki hasonlo cipoben van az mit csinalt anno mikor vizsgalatra kuldtek? Mondhatom hogy ha nem muszaj nem szednek halom szamra nyugtatot igy inkabb irjon valami termeszetes homeopatias szert?



2015. szept. 29. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Drog: nem értem, minek kell ahhoz, hogy valaki "jól érezze magát" pl. buliban. Csrigbárók gazdagodnak így.

De ha már megvan a baj, a marokszám szedett akármilyen gyógyszer csak tovább ront a helyzeten, nem megoldás. Azok is tele vannak mindenféle mérgező vegyszerekkel. Gyógynövényes kivonatok jók, de még jobb, ha megpróbálsz más módszereket is, nagy gyalog- vagy kerékpártúrák, evezés, minden, ami jó fizikai állapotot követel. A természetben lehet igazán kigyógyulni. Én nem drog miatt kaptam pánikrohamokat, torokszorítást és éjszakai fulladást, engem a munkatársaim rosszindulata juttatott oda, hogy végig zokogtam az éjszakákat, menekültem a metróból stb. Otthagytam ezt a pocsék munkahelyet, kevesebbért, de jó helyen dolgozom és sokat túrázok. Sikerült kigyógyulnom.

2015. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a drogbárók.
2015. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
meghalt az apam, 16 eves voltam. el kellett koltoznunk mert anyagilag tonkrementunk 330kmrre pesttol. mig nem talalt anya hazat en addig egyik masik rokonnal hanyodtam. ezeket egyedul nehez volt elrendezni magamban... nem volt egy leany alom. ezert nyultam drogokhoz.
2015. szept. 29. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 13 se voltam, amikor előttem gázolta halálra apámat a teherautója, elindult a lejtőn. Évekig kezeltek utána. Meg tudlak érteni, de egészen ki kell másznod a gödörből. N
2015. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ez igazan szornyu #4es :( sajnalom oszinten.

az en apukam rakban ment el egy honap leforgasa alatt de nehez volt felfogni.

2015. szept. 29. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha az antidepi hatott, akkor meg volt a gyógyszer vagyis a betegség is, minek akkor problémát keresni ott, ahol biztosan nincs.

Antidepit kellett volna váltani, sok fajta van és biztos lett volna olyan, ahol szinte 0 mellékhatás lett volna. Most akkor mit fognak mégis keresni? A pánikrohamok okát nem fogják megtalálni sem belgyógyászaton, sem vérvételen, sem urológián, mert ezeken nem is lehet.

2015. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tőlem vért vettek, és megröggeneztek.Plédául- Elősször.
2015. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!