Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírni szeretnék de nem tudok....

Sírni szeretnék de nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Furcsán hangozhat a kérdés de tényleg jól esne már egy kicsit sírni. Másfél éve, mióta megvan a barátom azóta nem sírtam. Előtte sokat sírtam, főleg azért sírtam mert nincs és egyedül éreztem magam de mióta ő van erőlködés nélkül egy könnycsepp sem jött ki. Nem hiányzik a bánat meg miegymás csak az, hogy végre sírjak egy jót. Hogyan?
2015. szept. 30. 22:51
 1/6 anonim válasza:
Pucolj hagymát :D
2015. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyma? Kéredzkedj be a sarki étterembe és segíts megpucolni egy kiló hagymát...
2015. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lekéstem... :D
2015. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért kéne sírni, ha nincsen rá okod? Olyan kellemes elfoglaltság? A sírás magától jön, ha az embernek oka van rá, nem pedig mesterségesen előidézni kell.
2015. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek abban, hogy, ha nincs rá ok nem érdemes sírni. Viszont nálam pl volt, hogy ezer dolog bántott úgy éreztem összeomlott az életem, de egy könnycseppet nem bírtam kipréselni magamból. Csak gyűlt-gyűlt, aztán egyik éjszaka egy buliból hazafelé ittas állapotban beszélgettem egy ismerősömmel és valami olyasmit mondott ami érzékenyen érintett, elkezdtem sírni és nem volt megállás, egész éjszaka bőgtem neki, mint egy kisgyerek, elsírtam minden bánatom. Nem akarom azt javasolni, hogy berúgj, de egy kis alkohol és valaki, akivel lehet lelkizni segíthet kiadni a bajt. Ha viszont nincs baj, akkor ne akarj sírni.
2015. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézz meg valami szívszorító filmet, amin lehet sírni, és tovább gondolva, abba sem tudod majd hagyni.

Vagy rájössz, semmi okod a sírásra, és ettől megnyugszol.

2015. okt. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!