Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék már végre sírni?

Hogy tudnék már végre sírni?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolog halmozódott fel bennem, és muszáj lenne kiadnom valahogy de nem sikerül. Régen ha problémám volt egy kiadós sírástól jobban éreztem magam ha nem is végleg de egy kis megnyugvásig igen. Most csak azt érzem hogy nem tudok már tenni semmit és csak sírnék ameddig ki nem adom magamból de akárhogy is akarom nem tudok, olyan mintha valami belül gátolna ... Rengeteget gondolkodom dogokon és addig forgatom az egészet ameddig már el nem kezdem magam egyre jobban felemészteni. Egy sírásra van szükségem de képtelen vagyok rá, se azok a zenék se azok a filmek amelyeken régen zokogtam nem használ. Annyira fáj hogy csak belül emészt minden és nem tudom kiadni. Mit tegyek ? mit javasoltok ?

2015. jún. 1. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
én ha valami állatkínzós videót látok/történetet olvasok egyből patakzik a könnyem..mert imádom az állatokat és sajnálom őket nagyon. valahogy ha egy ember hal meg nem vagyok annyira meghatódva mintha pl egy kutyát vagy macskát kínoztak volna.
2015. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az szokott segíteni, ha iszom egyet, nem túl sokat, és akkor gondolok valami nagyon megható emlékemre. Valószínűleg az is működne, ha valaki felpofozna.
2015. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig szenvedek vele, semmi sírás ... Egyre több gyűlik és egyre nehezebb de egyszerűen nem tudok sírni és ez belülről már mardos.. Mit csináljak mert ez embertelen így
2015. jún. 19. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!