Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet valami betegség?

Ez lehet valami betegség?

Figyelt kérdés
Otthon vagyok egyedül bezárkozva, mivel társaságba nem szeretek lenni, visszahuzodó vagyok, két szót nem beszélgetek senkivel, de már itthon se nagyon. Elfoglalom magam, hogy játszok, nézem a TV-t, a jó kedvből rossz kedvem lesz, olyan mintha fiatalon fokozatos elbutuláson esnék át, valahogy nem vagyok képes összerakni a dolgokat, van hogy elveszítem a fonalat. Előfordul, hogy magamba beszélek, de csak akkor ha egyedül vagyok és elszégyelem magam, ha valaki hallaná szerencsére ilyen eset még nem volt. Az "életemet" fejben élem meg, pl. milyen jó lenne közel álló ismerösökkel el menni bulizni, és fejben tervezem, hogy ott mit tennék és jót szórakozok magamba rajta. Nem tudom mi a bajom, de úgy érzem egyre rosszabb.
2015. okt. 9. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia? Depresszió? Tanulsz, jársz munkába?
2015. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanulok 16f, sosem jövök már helyre. Már most ki vagyok készülve, munka meg az élet szét fog szedni.
2015. okt. 9. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én is ugyanebben a helyzetben voltam, majd kinőttem, és pszichológus lett belőlem.
2015. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!