Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vitaminok vs Prozac, xanax?...

Vitaminok vs Prozac, xanax? Depresszió és szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly óta álltam le végleg a gyógyszerekről!

Mega Daily one-t calcium magnéziumot és c1000-et szedek! Mellé jön az orbánc-citromfű tea és dió evés! És gyakorlatilag 90%-ban meggyógyitott a depreszioból és szorongásból! A depresszió már szinte megszünt nincs ok nélkül rossz kedvem meg ilyenek! 3 orvosnál is jártam és csak mellékhatásokat kaptam és szívfájást! Létezik hogy ezzekel így helyre tudtam magam hozni?


[link]

Ez például a Mega Daily one plus! :)



2014. márc. 18. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik, meg még mozgás is kell, és még érintések, masszázs, cica-kutya-simogatás, ölelések, csókok.:)

Fiú vagy?

2014. márc. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a mozgás meg volt ! :) Néha macskázok is! :) Meg voltak kutyát sétáltatni! :) majd lesz ölelés is asszem a közeljövöben! :) Meg maszirozás :)
2014. márc. 18. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!