Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a stressz tünetei?

Ezek a stressz tünetei?

Figyelt kérdés
19/f napról napra kb más és más tünetem van, egyszer szédülök, egyszer zsibbad a fejem, egyszer lázasnak érzem magam, fáradt, álmatlan vagyok, szóval így egyszer ez egyszer az, néha el is sírom magam csak úgy... családi és magánéleti problémák egy részt, de pszichológushoz is járok, ő is és a háziorvosom is pánikbetegségre javasoltak kivizsgálást ami csak hétfőn lesz, tegnap estefele már nagyon jól éreztem magam, semmi bajom nem volt, aztán most megint kezdtek kicsit szédülni... ez lehet az izgalom miatt? ma délután találkozom egy lánnyal először akivel eléggé bírjuk egymást és kicsit azért izgulok (annyit már megállapítottak, hogy agyon érzékeny vagyok az idegességre, izgalomra), szóval lehet azért van mindig valami bajom mert valami miatt izgulok?

2015. okt. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet, tipikus stressztüneteknek tűnnek.
2015. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a stressz midnenre képes. mindenre.
2015. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a stressz,pánikbetegség mai napi okoz "szív szúrást" nehéz légzést,fejfájást,halálfélelmet,hasfájást,hányingert mindent...
2015. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja nekemis , fulladás ha bepánikolok, erős gyors szivddobogás, ájulás érzés, száj, nyelv zsibbadás... én is pánikbeteg vagyok, nem szedek rá semmit, ahogy elojött, ugy el is kell múlnia. Bár tény, hogy úgy érzem, mióta elöjött nem fog elmúlni,de probálom leküzdeni, kezelni a helyzetet.
2015. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, kicsit megnyugodtam... Az elmúlt héten hittem magam influenzàsnak (rosszúllét, remegés), cukorbetegnek (égõ szàj, nyelv) és most ràkosnak (zsibbadàs, szédülés), holnapra tuti tök màs bajom lesz szokàsosan... Hipochondriànàl rosszabb nincs esküszöm...
2015. okt. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!