Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz, szorongás okozhat...

Stressz, szorongás okozhat sápadtságot?

Figyelt kérdés
Rettentően stresszes vagyok, állandóan szorongok, néha pánikrohamaim is vannak. Ez okozhatja a napok óta tartó sápadtságot is? Vérképem jó lett.

2015. okt. 3. 13:29
 1/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok sajnos.Egyébként okozhat,ha valaki sokat idegeskedik annak általában az alvásnál is gondok vannak (nehezen alszik el,éjszaka többször felébred stb). Aztán ilyenkor az ember nem is nagyon szeret kimozdulni,pedig kis mozgás vagy csak séta is jót tud tenni.Szerintem keress fel egy pszichiátert ő tud segíteni ezen a problémán és persze neked magadnak is kell pl keress valami hobbit ami kikapcsol kicsit,ha nem is minden nap jut időd mozgásra,de legalább heti 2-3 alkalommal járj el futni vagy kondiba stb.Jó ha van pár barátodod aikkel néha tudsz programokat szervezi,vagy ha van családod velük is.
2015. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy tud okozni. Nekem hónapokig sápadt, fehér volt az arcom szorongástól. Az előttem válaszoló tanácsait fogadd meg. Futás, erőltetett séták jót tesznek. Ezeket napi szinten kell végezned. Szedned kellene B-MAX vitamint, magnéziumot, és sok citromfű teát kellene meginnod. Ezek rendbe fognak hozni.
2015. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor legalább ez miatt nem aggódom, hogy mástól van. Citromfűteát egyébkén napi szinten iszok, és magnéziumot + B6-ot is szedek. Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 4. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még a Brandenburg neuró vitamintablettát. 2 hónap alatt hatott nekem. Sportolj valamit napi szinten, akár otthon, vagy fuss!
2015. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!