Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami tipped stressz ellen?

Van valami tipped stressz ellen?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn stresszelek, főleg mikor új helyzet lép elő pl új munkahely, mellette új képzés és ilyenkor mellkasi fájdalmam is van tehát érzem azt a területet, lehet közre játszik az is, hogy már 2 éve pánikbeteg vagyok és hol romlott hol javult az állapotom, de a sportot is az a baj hogy nem tudtam úgy beiktatni, hogy rendszerré váljon hanem csak úgy hébe hóba, emellett próbálok helyesen táplálkozni is, nem dohányzom, viszont az utóbbi napokban szedtem be homeopátiás és gyógynövényes nyugtatót, teát is, de ettől ma reggel olyan nehéznek éreztem a belső szerveimet és mint valami zombi, görcsölök és alig tudok megmozdulni, nagyon ilyesztő...Milyen tipped van stressz ellen? Neked mi szokott bevállni?

2015. szept. 28. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A relaxáció, konkrétan az autogén tréning. A pánikbetegség terápiával jól gyógyítható.
2015. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!